Pöörane Koolitus: Poisid vs. Tüdrukud

Kes on raskem pöörane rongi: poiste ja tüdrukute? Kas poisid ja tüdrukud mõlemad pöörane koolitatud samamoodi? Online-arutelu pöörane koolitus, külaliste lastekasvatuse ekspert Laura Jana, MD, pakub teadmisi erinevusi ja sarnasusi sugude vahel, kui tegemist on WC koolitus.

On tõsi, et keskmiselt, poisid kipuvad pöörane Rong natuke hiljem kui tüdrukud, ütleb Jana. Aga muster ei pea paika iga laps. (Tema enda tütar lõpetatud potil kaua pärast tema kaks poega tegi.) Ta ütleb, et vastavalt Academy of Pediatrics, väikelapsed ja eelkooliealistele poisid on kalduvus olla füüsiliselt aktiivsem kui tüdrukud ja seetõttu vähem istuda – tegur, mis kindlasti kaasa pöörane koolitus viivitusi.

Jana ja üks ema on nõus, et iga laps saab treenida tema omal moel ja omal ajal. Kuigi, kui nad saavad vanemaks, poisid urineerida püsti, Jana soovitab esimese koolituse poiste kasutada pöörane istudes. See kaob kiusatus spray ja hoiab neid istudes piisavalt pikk, et hoiustada roojamist WC.

Üks ema tunnistab, et kasutades seda, mida ta nimetas “laisk ema lähenemine” – ootab pöörane rongi, kuni tema lapsed võiksid riietuda ja lahti riietuma ise. Nii tema laste vanuses on koolitada varieerus 2-4 aastat vana. Ta leidis, et kõige raskem asi see oli vastu, et kui nad on pöörane koolitatud olnud tema valik – see oli nende päralt.

Kas olete kogenud pöörane koolitus erinevusi poiste ja tüdrukute vahel? Jaga oma kogemusi kogukonnas.

Liitu selle arutelu Parenting ühenduse

Laura Jana, MD, on saavutatud lastekasvatuse nõunik ja laste tervise advokaat, uhked kolme lapse ema, ja Omaha põhinev lastearst. rohkem

Teades, kui täht; Käitlemise õnnetuse; Julgustamine cleanlines; Reisimine treeningu ajal