Post-Rasedus treeningu: Leida aega, et saada tagasi kuju

Kas oled uus ema, kes tahab saada kuju pärast sünnitust? Iga kuu paneme oma küsimustele fitness üles kasutamise ja motiveerivat eksperdid. See kuu, Brooklyn rahastamiseks kutse ja uue ema Myra Bartalos, 38, otsis näpunäiteid saada tagasi pöörduks treeninguid treener Michele Thorington, fitness programmi koordinaator Hurley Tervis ja Fitness Center Hurley Medical Center Flint, Michigan.

Q: Ma olin väga sobivad, enne oli mul tütar. Ma tegin joogat vähemalt kolm korda nädalas ja südame vähemalt kaks korda nädalas. Nüüd on mu tütar on aastane, ja ma ei saa isegi leida aega, et panna minu trenni riideid. Hoian tähendab naasta jooga, kuid töö, baby, ja abikaasa tunduvad alati esimene. Mul on stressirohke töö rahanduse valdkonnas, nii et trenni on oluline minu meelerahu samuti mu füüsilist tervist.

A: Ärge sulgege enne, kui hakkate. Naised sageli asus allosas nimekirja, eriti esmakordselt moms. Aga sa tahad olla fit, ja sa tahad oma vana treening rutiinne ja vana keha tagasi eile.

Teisisõnu, isegi kui sa ei kitsenduse ainult viis minutit päevasel ajal, loobuks viis minutit ja midagi aktiivset. Aga ei saa lihtsalt oodata viis minutit, et näidata üles – planeerige see oma päev nagu sa kõike muud. Viis minutit viis minutit, ja see kõik loeb. Mõnikord võib see muutuda 10, ja siis võibolla võetud 15 kui laps läheb alla uinak õigel ajal. Oluline on teada, te ei pea seda kõike kohe.

Alusta üks asi korraga, ja teie teostada rutiinset võtame kus ta oli enne. Sa pead olema natuke isekas. Järgida ise, vaid väike kogus aega alguses, ja vaata, mis juhtub. Niisiis, mida tuleks teha, neid viis minutit?

Poseerima. Saa emme ja mina-tüüpi jooga video (mõeldud imikutele, kes ei ole veel indekseerimise) ja vajuta matt koos. Kui võimalik, leia emad ja lapsed jooga klassi lähedal, ja teha, et osa teie eriline aeg koos.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …