Potentsiaalne tüsistus: gestatsioonidiabeedi Twins

Kui te olete rase kaksikud, keha hormoone muuta mitmel viisil. Sa juba tead seda, kui olete kogenud ühegi Moody tõusud ja mõõnad, mida saab kaasas rasedus.

Mõnikord on need hormonaalsed muutused võivad viia kõrge veresuhkru või vere suhkrusisaldust.

Kui glükoosisisaldus muutub väga kõrge, siis võib saada seisund, mida nimetatakse rasedusaegne diabeet. Tingimus on sellise nimetusega, sest see esimene algab või avastatakse raseduse ajal.

Üldiselt rasedusaegne diabeet mõjutab kuni 5-10% rasedusi – peaaegu iga kümnes rasedatele. See arv kasvab, osaliselt tingitud üha rohkem naisi, kes on ülekaalulised või rasvunud. Ülekaal suurendab riski diabeet.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Kuna teil on kaasas kaksikud riski rasedusaegne diabeet on kõrgem, kui sa olid rase ühe lapse. Ühes hiljutises uuringus, naiste rase kaksikud oli umbes kaks korda suurem risk gestatsioonidiabeedi naised kannavad üht last.

Kuid see statistika ei peaks äratus. Kuigi rasedusaegne diabeet võib haiget teha ja oma kaksikud, tean, et see on väga ravitavad kord avastatud. Lugege, mida sa pead teadma tingimusel, kas teil on oht, ja mida teha.

Gestatsioonidiabeedi põhjustab muutuse kuidas keha reageerib hormooninsuliini. See hormoon aitab transportida glükoosi veres ja rakkudesse, et keha saab seda kasutada energia.

Kui te olete rase, teie rakud muutuvad veidi vastupidavamad insuliini. See suurendab veresuhkru, mis aitab teha rohkem toitaineid kättesaadavaks oma lapsi.

Siiski, kui vere glükoosisisalduse muutub liiga kõrgeks, võib see põhjustada probleeme teie ja teie kaksikud.

Kui teil tekib rasedusaegne diabeet, sa oled suurem risk

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

Sa oled ka suurem risk sünnitada lapsi, kellel on

Hea uudis? Kui te saate ravi ja kontrolli rasedusaegne diabeet, oma riski probleemid on sarnased riskid teisi naisi. Oma võimalusi arvestades terve kaksikud on suurepärased.

Ja pärast seda, kui pakkuda, glükoosisisaldust sageli normaliseerub. Kuid nii teile ja teie lapsi on suurem risk saada diabeet hiljem. Nii et teie arstid on vaja regulaarselt jälgida veresuhkru taset.