Potentsiaalne tüsistus: rasedushüpertensiooni koos Twins

Kui olete rase kaksikud on tavaline, et arendada kõrget vererõhku. Kui seda esimest tekib siis, kui ootate, seda nimetatakse rasedusaegne hüpertensioon või raseduse indutseeritud hüpertensioon. Nagu ema-to-be kaksikud, olete rohkem kui kaks korda suurem tõenäosus selle tekkimiseks, sest naised, kes on ainult üks laps.

Enne kui liialt ärevust, aga tean, et see: enamik naisi rasedusnädalates hüpertensioon on terve raseduse ja terveid lapsi. Ikka, see on oluline ka teada, et kõrge vererõhk raseduse ajal võib olla märk teiste, kahjulikud tingimused. See on üks põhjus, nähes oma arstiga varakult ja tihti on nii kasulik hoida teid ja teie lapsi terve.

Gestatsiooniaeg hüpertensioon tekib siis, kui teie vererõhk tõuseb aasta teisel poolel oma rasedusest. See võib juhtuda isegi varem, kui ootate kaksikuid.

Vererõhk on jõud, vere surudes vastu arteri seinte veresoonte kaudu. Kui see jõud meetmete üle 140/90 mm Hg, arstid kaaluma oma vererõhku kõrgeks.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Hea uudis on see, et kui teil tekib kõrge vererõhk raseduse ajal, vererõhu peaks minema tagasi normaalseks umbes 6 nädalat pärast sünnitust.

Kõrge vererõhk võib kahjustada teid ja teie lapsi. Toimet võib olla kerge kuni raske. See võib põhjustada mingeid probleeme. Või võib ta

Gestatsiooniaeg hüpertensioon võib olla raskem, kui sul on kaksikud. Rasketel juhtudel rasedushüpertensiooni võib viia preeklampsia, mida tuntakse ka toxemia. See võib kahjustada platsenta samuti oma aju, maksa ja neerude kaudu. Mis kaksikud, seal on suurem võimalus platsenta muutub kinnitamata.

Preeklampsia võib põhjustada preeklampsia, haruldane ja tõsine haigus, mis võib põhjustada krampe ja koomat – isegi surma.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?