Prediabetes: Harjutus Tips – Teema ülevaade

diabeet Trends

Kui teil on diagnoositud prediabetes, siis on võimalus, et vältida progresseerumise see tingimus 2. tüüpi diabeeti. Liikudes regulaarselt liikuda, muutes oma toitumine ja kehakaalu, siis võib mängida olulist rolli diabeedi ennetamisel. Igat tüüpi füüsiline aktiivsus võib olla kasulik, nagu

Diabeet on elukestva kaaslane. Vahel tüsistusena nagu diabeetiline närvivalu võtab aega, et lahendada, ja te võiksite proovida erinevaid ravimeid ja ravimeid, enne kui leida üks, mis töötab teie jaoks; Esiteks, veenduge, et sa teed parim töö saab kontrollida veresuhkru taset, kasutavad regulaarselt ja hoida oma kaalu normaalne. Kui sul on veel valu, tuimus või ebamugavust oma jalgades või kätes (nn perifeerne neuropaatia), peate pöörduma ravimeid rahustab …

See on hea, et olla aktiivne plokid 10 minutit või rohkem kogu oma päeva ja nädala.

Sport või muud tüüpi harjutused, nagu kõndimine, jooksmine, ujumine või rattasõit; Kodutöid, nagu tolmuimejaga või aia; Tööga seotud tegevusi.

Lisateavet Fitness.

Mõõdukas aktiivsus on vähemalt 2½ tundi nädalas. Üks viis seda teha on olla aktiivne 30 minutit päevas vähemalt 5 päeva nädalas. Mõõdukas kehaline aktiivsus tähendab asju nagu kerge jalutuskäik, vilgas jalgrattaga või võistlustants. Kuid iga tegevus-sealhulgas päevas majapidamistöid-, et tõsta oma südame löögisagedust saab lisada. Sa tekkida südamepekslemine kiiremini selline tegevus; Jõuline tegevus vähemalt 1¼ tundi nädalas. Üks viis seda teha on olla aktiivne 25 minutit päevas, vähemalt 3 päeva nädalas. Jõuline tegevus tähendab asju nagu jooksmine, jalgrattasõit kiire või murdmaasuusatamine. Sa hingata kiiresti ja teie süda lööb kiiremini sedalaadi tegevus.

Rääkige oma arstile, kuidas ja millal kasutada. Sa pead olema arstliku läbivaatuse ja spetsiaalseid teste (nagu jooksulint test), enne kui algab; Vali treeningu tüüp, mis sulle meeldib ja mis mahub kergesti oma päevakava. Kui valid midagi huvitavat, siis on tõenäolisem, et jätkata programmi.

Joo palju vett enne, selle ajal ja pärast seda, kui on aktiivsed. See on väga oluline, kui see on kuum välja ja kui sa intensiivne kasutamine. Vaatleme spordijook, kui teil või teie lapsel on praktiseerinud intensiivselt või rohkem kui 1 tund. Selline jook aitab asendada elektrolüüdid kaduma läinud higistamine; Ära kasuta, kui olete haige või vigastatud või kui ilm on väga kuuma või väga külma; Vali parim aeg ja koht teostada. Halvasti valgustatud tänaval ebaühtlane kõnniteel ei oleks hea valik; Kanda kingad, mis sobivad hästi ja polüester või segu (puuvill-polüester) sokid, et hoida oma jalad mugav ja vältida vigastusi. Kasutage silikageeli või õhu midsoles oma kingad hoida jalad kuivad ja mugavad.