Premenstruaalne sündroom (PMS) Sümptomid: Füüsikalised ja emotsionaalsed

Premenstruaalse sümptomite ilmnemisel vahel ovulatsiooni ja algust menstruatsiooni. Rohkem kui 150 sümptomeid on seotud PMS. Nad võivad oluliselt erineda tsükli vältel ja olla hullem aegadel suurenenud stressi.

Naised, kellel on raske premenstruaalse meeleolumuutused, depressioon, ärrituvus või rahutus (koos või ilma füüsilised sümptomid) on öelnud, et on premenstruaalse meeleoluhäire, (PMDD). Sümptomid kaovad tavaliselt esimese 3 päeva menstruatsiooni. See halvaloomuline PMS ei ole levinud.

Teatud haigused võivad süveneda vahel ovulatsiooni ja esimesel päeval menstruatsiooni. Tingimused enim mõjutatud hulka

Mis tundub PMS võib mõnikord olla põhjustatud muu haiguse. On oluline teada, mis põhjustab teie sümptomid nii saad õige ravi. Parim viis õppida kui teie sümptomid on PMS on hoida menstruaaltsükli päevik (Mis on PDF-dokument?) 2 või 3 kuud ja siis näita seda oma tervishoiutöötaja.

Puhitus, kaal gai; Väsimus, vähene energ; Peavalu; Krambid, lihasvalu ja liigeste, alaselja pai; Rindade turse ja tendernes; Toidu cravings, eriti magus või soolane toit Sleeping liiga palju või liiga littl; Madal sex Driv; Kõhukinnisus või kõhulahtisus

Kurb või depressioonis moo; Viha, ärrituvus, aggressio; Anxiet; Mood kiik; Vähenenud erksus, hädas concentratin; Taganemine pere ja sõbrad

Vaimse tervise probleemid nagu depressioon ja ärevushäired; migreen; Krampe; Ärritunud soole sündroom (IBS); astma; Kroonilise väsimuse sündroom; Allergia.