Probiootikumid diarröa tüübid, kasutab kõrvaltoimeid, Kasu

Miljonid sõbralikud bakterid elavad meie sooltes. Nad oluline seedimist. Aga kõhulahtisus võib visata mikroobid sooleseina tasakaalust välja. Probiootikumid, mida annustes kasulik bakterite või pärmseente, võib aidata asju tagasi õigele teele.

Eksogriinne pankrease puudulikkus (EPI) on seisund, mis juhtub siis, kui seal on probleem teie kõhunääre, peamiselt sellest, kui hästi see aitab teil toitu seedida; Teie kõhunääre teeb ensüüme, mis lagundavad rasvu, valke ja tärklist, mida süüa nii keha saab neid kasutada. Kui organ ei saa teha oma tööd, siis võib olla seedetrakti ja muid probleeme, selline; Kaotus isu; kõhulahtisus; Kaal los; Lahtised, kahvatu, õline, ebameeldiva lõhnaga väljaheide; Magu pai; Gaasi ja bloatin; Luu pai; Lihaste …

Mitte kõik probiootikumid aitavad kõhulahtisuse. Ja probiootikumid aitavad ainult teatud tüüpi kõhulahtisus. Nii et mis need võivad aidata ja millal?

Mõned parim tõend, et probiootikumid töö pärineb uuringud kõhulahtisuse lapsi, eriti juhtudel põhjustatud rotaviirus.

Probiotics saab lõigata hood nakkusliku kõhulahtisuse poole võrra päevas kuni umbes 2 päeva.

Mõned uuringud näitavad, et bakteritüvede kõige tõenäolisemalt aidata on Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri ja probiootilised pärmi Saccharomyces boulardii, kuigi teised tüved võivad olla kasulikud. Mix vähe erinevaid probiootikume võib ka käsitleda seda tüüpi kõhulahtisus.

Antibiootikumid tapavad halb mikroobe keha, mis teevad sind haigeks, kuid ka tappa häid baktereid. See võib häirida normaalset tasakaalu oma sooled, mis viib kõhulahtisus. On tavaline, et 10% kuni 30% inimestest nende ravimite võtmine.

Uuringud nii lastele kui ka täiskasvanutele on näidanud, et probiootikume enne ja antibiootikumidega ohtu saab vähendada kõhulahtisuse. Saccharomyces boulardii ja mõned Lactobacillus võib olla efektiivne.

Travelers sageli tulevad maha kõhulahtisus põhjustatud halva toidu või veega. Juhtudel võib kesta kuu või kauem.

Ei ole raske tõend probiootikumid tööd selle haiguse. 2007. aastal tehtud aruandes leiti nad aitasid reisijate vältida sellist kõhulahtisus. Aga teised uuringud näidanud, et nad ei aita. Tugevaim tõendid viitavad, et kasu Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus ja Bifidobacterium bifidum.

Nakatumine C. difficile bakterid põhjustab tugevat ja mõnikord eluohtlikud kõhulahtisus ja põletiku käärsoole, nimetatakse koliit. Probiootikumid võivad hoida teid saada see idu. Ja seal on mõningaid tõendeid, võivad nad peatada tingimus tagasi tulla. See on oluline, kuna kordus infektsioonid saada raske kontrollida.

Teadlased on teinud palju uuringuid Saccharomyces boulardii vastu seda tüüpi baktereid. Ühes suures uuringus patsientidel kõhulahtisuse võttis kas probiootilise või platseebot. Ainult 9 26st inimesed probiootikume grupp oli rohkem kõhulahtisus. In platseebogrupi 22 out of 34 olid kõhulahtisus, mis tuli tagasi. Lactobacillus plantarum võib aidata ka seda tüüpi kõhulahtisus.