Probiootikumid täiendus Kasu, tüübid ja ohutus

Äri kasulikud bakterid näib õitseb, kus sõna “probiootikumid” ilmumise etiketid kõike täiendused jogurt granola baarid.

Probiootikumid on “sõbralikke baktereid”, mis on sarnased organismid, mis esinevad looduslikult seedetrakti. Teatud tüvede või tüüpi probiootikumid on seotud kõikvõimalikud kasu tervisele, on aidata ärritatud soole sündroom ja reisija kõhulahtisus et tugevdada immuunsüsteemi. Nad mõnikord kasutatakse antibiootikume, et võidelda kõhulahtisusega, mis võib tuleneda antibiootikumide võtmist.

Nagu supermarketis sissetung probiootikum tooteid peksab kõrgemal käigul, siis võib-olla mõned küsimused selle kohta, kuidas osta ja kasutada neid. Siin on mõned vastused viis korduvatele küsimustele probiootikumid ja tooted, mis sisaldavad neid.

2001. aastal ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni (FAO) ÜRO – ei FDA – määratletud “probiootikumid” “live mikroorganismid, mis manustatuna piisavas koguses annavad tervise huvides peremehe.

Seni on USA Food and Drug Administration (FDA) on heaks kiitnud ühtegi konkreetset tervisealaste väidete probiootikume. Lisaks summad probiootikumid, et uuringud on leidnud, et see oleks kasulik erineda tüvede kaupa ja tingimusel, et seisukorras.

Aastal 2007, FDA kehtestanud eeskirjad, milles nõutakse toidulisanditest tuleb toota kvaliteetselt, et saasteaineid või lisandeid, ja tuleb täpselt märgistatud. Paljud probiootilise teadlased loodavad need määrused kvaliteeti parandada probiootikumi toidulisandeid Ameerika Ühendriigid

Uuringud on näidanud, erinevate tüvede probiootikumid pakkuda erinevaid soodustusi. Kui otsite toidu toetus immuunsüsteemi, probiootilised mikrobioloogia konsultant Mary Ellen Sanders, MS, PhD, soovitab vaadates läbi

Ja kui sa tahad, et pakkuda toidu toetus kõhulahtisust koos antibiootikumide kasutamist, Sanders soovitab otsivad

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …