progestiini kontratseptiivide (suu kaudu, parenteraalselt) kõrvaltoimed

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mitte kõik eespool loetletud kõrvaltoimed on esinenud iga nendest ravimitest, kuid nad on teatatud vähemalt üks neist. Kõik progestiinide on sarnased, nii mistahes eespool kõrvaltoimed võivad esineda koos mõnda nendest ravimitest.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib teie keha on vaja aega, et kohaneda. Aeg, see võtab sõltub meditsiini kasutad ja kui kaua seda kasutanud. Selle aja jooksul, pidage nõu oma arsti, kui te märkate mõnda järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.