propranoloolvesinikkloriid intensol

Pärast ravi äkilist katkestamist koos beeta-blokaatorid, ägenemiste stenokardia ja müokardiinfarkt esinenud. Hoiatada patsiente vastu katkestamist või lõpetamist ravi ilma arstiga nõu.

Kasutab Propranolool HCl Intensol

Therapeutic Klass: Südame-Agent

Farmakoloogilise Klass: beetaadrenergiline blokeerija, Mitteselektiivseid

Propranolool kasutatakse ka raviks tugev valu rinnus (stenokardia), migreeni või hüpertroofiline subaortic stenoos (paksenenud südamelihas).

Ravim võib kasutada ka raviks ebaregulaarne südametegevus, värinad või feokromotsütoomi (neerupealise kasvaja). Samuti võib kasutada, et vähendada surma- patsientidel, kellel on südameinfarkt.

Propranolool suukaudset lahust kasutatakse raviks vohavad infantiilne hemangioom.

See ravim on beetablokaatorita. See toimib mõjutades vastuseks närviimpulsse teatud kehaosi, nagu süda. Selle tulemusena süda lööb aeglasemalt ja vähendab vererõhku. Kui vererõhk langeb, vere kogust ja hapniku suurendatakse südamesse.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades Propranolool HCl Intensol

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju propranolool kapslid, pikatoimelist kapslid ja tabletid lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga propranolool suukaudse lahuse lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga propranolool suukaudse lahuse raviks vohavad infantiilne hemangioom lapsed 5 nädalat 5 kuu vanuselt. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel vanuses üle 1 aasta vanune.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga propranolool eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide propranolool.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju propranolool suukaudse lahuse Eakate ravi.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad propranolool. See ei pruugi olla omased Propranolool HCl Intensol. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Teie annust võib olla vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis töötab teie jaoks parim.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis ja patsiendi suunas. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Õige kasutamine propranolooli

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi (soola). Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Sa pead jätkake vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Neelake pikatoimeline suulise kapslid alla tervelt. Ärge närige, purustage ega avada.

Propranolool pikatoimelist kapsleid tuleb võtta enne magamaminekut (10:00). See ravim võib võtta koos toiduga või ilma. Kuid te peaks seda samamoodi iga kord.

Mõõda kontsentreeritud suukaudset lahust, Intensol ™ et tilguti, mis on koos paketiga. Sul võib segada kontsentreeritud lahust veega, mahla, limonaadi, õunapüree või puding, et oleks lihtsam neelata, siis võta segu kohe.

Mõõda suulise vedelik süstlaga mis on koos paketiga. Talle tuleks anda otse lapse suhu, selle ajal või kohe pärast söömist või rinnaga toitmise ajal. Samuti võib segada väikese koguse piima või puuviljamahla ja manustada beebi pudel. Ärge raputage enne kasutamist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Propranolool HCl Intensol

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Viska ära kõik kasutamata Hemangeol ™ pärast 2 kuud.

Propranoloolvesinikkloriid Intensol kõrvaltoimed

propranolool

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi ..

Propranolool võib põhjustada südamepuudulikkust mõnedel patsientidel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on võttes rinnus valu või ebamugavustunne, laienenud kaela veenid, äärmine väsimus, ebaregulaarne hingamine, südame rütmihäired, hingamisraskused, näo, sõrmed, jalad või sääred, kaal kasu või vilistav hingamine.

See ravim võib põhjustada muutusi oma veresuhkru taset. Ka see ravim võib varjata märke madal veresuhkru tase, nagu kiire pulss. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel on neid probleeme või kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Ärge lõpetage ravimi võtmist enne operatsiooni ilma arsti nõusolekuta.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel muutuda vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Kui see kõrvaltoime ilmnemisel ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võiks olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, võttes samal ajal propranolool.

Ärge katkestada või lõpetada selle ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult. Mõned tingimused võivad halveneda, kui ravi järsu lõpetamise, mis võivad olla ohtlikud.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest Selle ravimi võtmise ajal: kobrutamisega või lõdvenemine nahka, külmavärinad, köha, kõhulahtisus, palavik, sügelus, liigese- või lihasvalu, punane nahakahjustused, kurguvalu , haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Propranolool lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide. Kesknärvisüsteemi pärssivate on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi ja võivad põhjustada uimasust. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, barbituraadid või ravimid haigushoogude, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib suurendada insuldi riski PHACE sündroomi raske veresoonte probleemid ajus. Räägi oma lapse arstilt selle riski.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Performance Anxiety propranolool, Inderal

Betaloc atenolooli, propranolooli, Topamaxi Depakote, nifedipiini, verapamiil

Healoomuline essentsiaalne treemor propranolool, Inderal, nadolool Corgard

Ventrikulaarne tahhükardia atenolooli, amiodaroon, propranolool, lidokaiini, flekainiidiga, Inderal