ProQuad (leetrid / mumps / punetised / tuulerõugete vaktsiini) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on ProQuad?

Leetrid viirus võib põhjustada kergemad sümptomid nagu nahalööve, köha, nohu, silmade ärritus või kerge palavik. Samuti võib see põhjustada raskemaid sümptomeid nagu kõrvapõletik, kopsupõletik, krambid, püsiva ajukahjustuse või surma.

Mumps viirus põhjustab palavikku, peavalu ja lümfisõlmede suurenemine, kuid raskemad sümptomid on kuulmislangus ja valulik turse munandite või munasarjad. Mumps võib põhjustada hingamisprobleemid või meningiit, ja nende infektsioonide võib lõppeda surmaga.

Punetiste viirus (nimetatakse ka Saksa leetrid) põhjustab nahalööve, palavik ja liigesevalu. Nakatumise punetised raseduse ajal võib põhjustada raseduse katkemist või tõsiseid sünnidefekte.

oluline info

Varicella (üldtuntud kui tuulerõuged) on levinud lastehaigus, mis põhjustab palavikku, nahalööve ja Breakout vedelikuga täidetud villid nahal. Enamik inimesi, kes saavad ProQuad ei saa tuulerõuged või saavad ainult kerge puhul ja taastub kiiremini.

Tuulerõuged on tavaliselt kerged, kuid see võib olla raske või isegi surmaga imikutel ja täiskasvanutel. See võib põhjustada raskeid naha infektsioon, hingamisprobleemid, ajukahjustus või surm. Isik, kes on põdenud tuulerõugeid saab arendada vöötohatis (nimetatakse ka vöötohatis) hilisemas elus, mis põhjustab tugevat närvivalu ja kuulmise või nägemise probleemid, mis võivad kesta kuid või aastaid.

Leetrite, mumpsi, punetiste ja tuulerõugete levivad inimeselt inimesele.

ProQuad vaktsiini kasutatakse, et aidata vältida selliseid haigusi lastel. See vaktsiin toimib eksponeerides oma last väike annus viirus või valk viiruse, mis põhjustab keha arendada immuunsus haiguse. ProQuad ei ravi aktiivne infektsioon, on juba välja töötatud organismis.

Enne saavad ProQuad

ProQuad on mõeldud kasutamiseks lastele vanuses 12 kuud kuni 12 aastat vanad.

Nagu iga vaktsiini, ei pruugi ProQuad pakkuda kaitset haiguse igas inimeses.

ProQuad vaktsiini manustatakse tavaliselt ainult üks kord, kui laps on vahemikus 12 kuud ja 12 aastat vana. Kui revaktsineerimise on vaja vähemalt 3 kuud peaks läbima esimese ja teise annuse ProQuad’i.

Teie laps ei tohi saada korduva vaktsiini, kui ta oli eluohtlik allergiline reaktsioon pärast esimest süsti. Teie laps saab ikkagi saada ProQuad kui ta on alaealine külm. Juhul raskema haiguse palavik või infektsiooni tüübist, oodake, kuni laps saab parema enne saavad ProQuad vaktsiini. Jälgi igasugusest kõrvaltoimeid teie lapsel on pärast ProQuad. Kui laps kunagi peab saama revaktsineerimisannust pead rääkige arstile, kui eelmise kaadrid põhjustatud kõrvaltoimeid.

Nakatumise leetrite, mumpsi, punetiste või tuulerõugete on palju ohtlikum oma lapse tervise kui vaktsineerimist. Kuid nagu iga ravim, ProQuad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid oht tõsiseid kõrvaltoimeid on väga madal.

Ära anna oma lapsele salitsülaadid nagu aspiriin, Disalcid, Doan’i pillid, Dolobid, Salflex, Tricosal ja teised vähemalt 6 nädalat pärast ProQuad. Tõsine seisund, mida nimetatakse Reye sündroomi on täheldatud patsientidel tuulerõuged, kes võtavad aspiriini või salitsülaatide.

Teie laps ei tohi saada ProQuad kui ta on allergiline muna, želatiin või neomütsiini (Mycifradin, Neo-Fradin, Neo-Tab), või kui lapsel on kunagi tekkinud eluohtlik allergiline reaktsioon mõne leetrite, mumpsi, punetiste või tuulerõugete.

Teie laps ei tohiks ka saada ProQuad, kui ta on

aktiivne tuberkuloosi

vähk, nagu leukeemia või lümfoom

esinenud Guillain-Barre sündroom

krooniline haigus nagu astma või muu hingamishäire, diabeet, neeruhaigus või vererakkude häire nagu aneemia

Raske immuunsupressioon põhjustatud haigus (nagu vähk, HIV või AIDS) või saades teatud ravimid nagu steroidid, kemoteraapia või kiiritusravi

kui laps on hiljuti võtnud aspiriini või teisi sarnaseid ravimeid nagu Disalcid, Doan’i pillid, Dolobid, Salflex, Tricosal ja teised

kui laps on hiljuti saanud tüvirakkude siirdamist

kui keegi lapse perekonnast on nõrk immuunsüsteem; või

kui laps on rase.

Kui teie lapsel on need seisundid on ProQuad vaktsineerimist tuleb edasi lükata või ei anta üldse

purpur (kerged verevalumid või verejooks)

Kuidas ProQuadi andnud?

Krambianamneesiga

neuroloogilise häire või haigus, mis mõjutab aju (või kui see oli reaktsioon eelmisele vaktsiin)

nõrk immuunsüsteem põhjustatud haigus, luuüdi siirdamine, või kasutades teatud ravimeid või saavad vähiravi

kui laps on saanud immunoglobuliini või muude veretoodete viimase aasta jooksul; või

kui laps on saanud leetrite, mumpsi ja punetiste (MMR) vaktsiini jooksul viimase 28 päeva (4 nädalat).

Teie laps saab veel vaktsineerida, kui ta on alaealine külm. Juhul raskema haiguse palavik või infektsiooni tüübist, oodake, kuni laps saab parema enne saavad ProQuad.

Rasedad peaks ootama, et saada ProQuad vaktsiini enne kui nad on sünnitanud. Naised ei tohi rasestuda 3 kuud pärast saada vaktsiini. Naine ei tohiks saada ProQuad ütlemata arstile, kui ta on rinnaga toitmise ajal.

ProQuad manustatakse nahaaluse süstina. Te saate seda süsti perearsti või kliinikus seade.

ProQuad vaktsiini manustatakse tavaliselt ainult üks kord, kui laps on vahemikus 12 kuud ja 12 aastat vana. Kui revaktsineerimise on vaja vähemalt 3 kuud peaks läbima esimese ja teise annuse ProQuad’i.

Teie lapse korduva ajakava võib erineda neid suuniseid. Järgige oma arsti juhiseid või ajakava soovitatud oma perearstiga osakonda.

Arst võib soovitada ravis palaviku ja valu aspiriini tasuta valuvaigistit nagu paratsetamool (Tylenol) või ibuprofeen (Motrin, Advil, jt) kui lask on antud ja järgmise 24 tunni jooksul. Jälgi siltidel või arsti juhiseid, kuidas palju seda ravimit anda oma lapsele.

See on eriti oluline vältida palavik esineva lapsel on haigushoog nagu epilepsia.

ProQuad võib põhjustada vale tulemusi nahatestid tuberkuloosi kuni 6 nädalat. Rääkige arstile, kes ravib teid, kui olete saanud leetrite, mumpsi, punetiste ja tuulerõugete viiruse vaktsiin jooksul viimase 4 kuni 6 nädalat.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Kuna ProQuad antakse tavaliselt ainult üks kord, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele. Võtke ühendust oma arstiga, kui te ei saa kõiki soovitatud annuseid.

Üledoos ProQuad on ebatõenäoline.

Mida tuleks vältida?

Teie laps ei tohi saada teise “live” vaktsiini vähemalt 4 nädalat pärast ProQuad vaktsiini. Teine elusa vaktsiiniga ei pruugi töötada nii hästi sel ajal, ja ei pruugi täielikult kaitsta oma lapse haigusest. Live vaktsiinide hulka leetrite, mumpsi, punetiste (MMR), Bacillus Calmette-Guérin (BCG), poliomüeliidi, rotaviirus, rõuged, tüüfuse, kollapalaviku, tuulerõugete (tuulerõuged), H1N1 gripi ja nina gripivaktsiini.

Ära anna oma lapsele salitsülaadid nagu aspiriin, Disalcid, Doan’i pillid, Dolobid, Salflex, Tricosal ja teised vähemalt 6 nädalat pärast ProQuad. Tõsine seisund, mida nimetatakse Reye sündroomi on täheldatud patsientidel tuulerõuged, kes võtavad aspiriini või salitsülaatide.

Teie laps ei tohi saada korduva vaktsiini, kui ta oli eluohtlik allergiline reaktsioon pärast esimest ProQuad maha. Jälgi igasugusest kõrvaltoimeid teie lapsel on pärast ProQuad. Kui laps kunagi peab saama revaktsineerimisannust pead rääkige arstile, kui eelmise kaadrid põhjustatud kõrvaltoimeid.

ProQuad kõrvaltoimeid

Nakatumise leetrite, mumpsi, punetiste või tuulerõugete on palju ohtlikum oma lapse tervise kui saavad ProQuad vaktsiini. Kuid nagu iga ravim, võib ka see vaktsiin põhjustada kõrvaltoimeid, kuid oht tõsiseid kõrvaltoimeid on väga madal.

Pöörduge arsti poole, kui teie lapsel on mõni neist allergilise reaktsiooni ProQuad: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teie lapsel on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

probleeme kuulmise või nägemise

unisust, minestamine

askeldamine, ärrituvus, tund või kauem

lihtne verevalumid või verejooksud, ebatavaline nõrkus

krambid (voolukatkestuse või krambid); või

kõrge palavik (mõne tunni jooksul või mõne päeva pärast vaktsiini).

Vähem tõsised ProQuad kõrvaltoimete hulka kuuluvad

punetus, valu, turse või ühekordse kus löök anti

peavalu, peapööritus

väike palavik, liiges- või lihasvalu; või

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru vaktsiini kõrvalmõjusid US Department of Health ja Human Services at 822-7967.

Samuti rääkige arstile, kui teie laps on hiljuti saanud ravimeid või ravi, mis võib nõrgestada immuunsüsteemi, sealhulgas

suulise, nasaalne, sissehingamiseks, või süstitav steroid meditsiin

ravimitega ravida psoriaasi, reumatoidartriidi, või muud autoimmuunhaigused, nagu asatiopriin (Imuran), etanertsept (Enbrel), leflunomiidi (Arava) ja teised; või

ravimeid või takistada organi äratõukereaktsiooni, nagu Basiliximabi (Simulect), tsüklosporiin (Sandimmune, Neoral, Gengraf), muromonaab-CD3 (Orthoclone), mükofenolaatmofetiili (CellCept’iga), siroliimus (Rapamune) või takroliimus (Prograf’iga).

Kui teie laps saab mõnda nendest ravimitest, ta ei pruugi saada vaktsiini, või tuleb oodata, kuni muud ravi lõpetanud.

See loetelu ei ole täielik ja teised ravimid võivad üksteist ProQuad’iga vaktsiini. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest teie lapsele. Kaasa arvatud ilma retseptita, käsimüügist, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Millised teised ravimid mõjutavad leetrite, mumpsi, punetiste ja tuulerõugete viiruse vaktsiin?

Lahtiütlus: Kõik jõupingutused on tehtud, et tagada, et teave on täpne, up-to-date ja täielik, kuid mingit garantiid tehakse selle kohta. Narkomaania Siin sisalduv teave võib aega tundlikud. Multum narkootikumide teave on informatiivne ressurss mille eesmärk on aidata litsentseeritud tervishoiutöötajate eest hoolitsemisel patsientidel ja / või täita tarbijate loeb seda teenust, mis täiendab ja ei asenda, teadmisi, oskusi, teadmisi ja otsuse tervishoiutöötajate. Puudumine hoiatus antud ravim või ravimite kombinatsioon kuidagi tuleks tõlgendada näitamaks, et ravimi või ravimikombinatsiooni ohutu ja efektiivne või asjakohane antud patsiendile. Siin sisalduv teave ei ole ette nähtud kõikide võimalike kasutusviiside, suunad, ettevaatusabinõud, hoiatusi koostoimete, allergilisi reaktsioone või kõrvaltoimeid.

3.02.9 / 9/2011 5:00:57

ProQuad (leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini / tuulerõugete viiruse vaktsiin)

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Leetrid profülaktika leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini, Attenuvax, M-M-R II

Vaktsineerimine ja profülaktika leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini / tuulerõugete viiruse vaktsiin

Mumps profülaktika leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini, M-M-R II

Punetiste profülaktika leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini, Meruvax II, M-M-R II