proscar

Ravimite klassi: alopeetsia Agent

Kasutab enesetunnet

Farmakoloogilise Klass: 5-alfa-reduktaasi inhibiitor

Finasteriidil kasutatakse raviks meestel eesnäärme healoomulise (BPH) ja mehe tüüpi juuste väljalangemine, mida nimetatakse ka androgeense alopeetsia. BPH on põhjustatud eesnäärme. Mehed, kellel on eesnäärme healoomuline suurenemine on tavaliselt raskusi urineerimisel, vähenenud voolu urineerimine, kõhklusi alguses urineerimine ja vajadus öösel üles, et urineerida. Finasteriidil teeb need sümptomid kergemad ning vähendada võimalust, et eesnäärme operatsiooni vaja. Seda võib kasutada üksi või kombinatsioonis teiste ravimitega nagu alfablokaatori (doksasosiini, Cardura®) raviks BPH. Meeste juuste väljalangemine, finasteriidi arvu suurendada peanaha karvad, kuid ei suurenda summa keha karvad.

Finasteriidil pärsib ensüümi 5-alfa-reduktaasi. See ensüüm muudab testosterooni teise hormooni, mis põhjustab eesnäärme kasvada või juuste meestel. See suurendab testosterooni taset organismis, mis vähendab eesnäärme suuruse ja suurendab karvakasvu peanahal. Efekt finasteriidi eesnäärmele ja peanaha alles kestab nii kaua, kui ravimit võetakse. Kui see on peatatud, eesnääre hakkab uuesti kasvama ja juuksed lähevad kaduma.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Finasteriidil ei ole näidustatud kasutamiseks lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades enesetunnet

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga finasteriidi eakatele.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad finasteriidi. See ei pruugi olla omased enesetunnet. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Kui te võtate seda ravimit mehe tüüpi juuste väljalangemine, võib ta võtta vähemalt 3 kuud, et näha efekti. Ravim ei ravi juuste väljalangemine, kuid see põhjustab juuste kasvu. Karvakasvu alles kestab nii kaua, kui ravimit kasutatakse. Uus juuksed lähevad kaduma 1 aasta jooksul pärast ravimi kasutamise lõpetamist.

Kui te võtate seda ravimit eesnäärme healoomulise suurenemise (BPH), võib kuluda kuni 6 kuud, et näha täielikku toimet. Ravimit ei ravi BPH, kuid see aitab vähendada suurus eesnäärme ja parandada sümptomeid. Mõju eesnäärme alles kestab nii kaua, kui ravimit kasutatakse. Kui see on peatatud, eesnääre hakkab kasvama jälle mõne kuu jooksul.

Võtke seda ravimit samal ajal iga päev.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine finasteriidi

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Naised ja lapsed ei tohiks seda ravimit kasutada. Naised, kes on rasedad või võivad rasestuda ei tohi puutuda purustatud või purunenud tabletid. Finasteriidil võib imenduda läbi naha ja põhjustada sünnidefekte mees lapsi. Kui naine ei puutu kokku selle ravimi kahjustatud piirkonda tuleb pesta kohe vee ja seebiga.

See ravim võib põhjustada muutusi rinnakoe. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid klompe, valu, hellus või laienemine rinnad selle ravimi kasutamise ajal.

See ravim ei takista eesnäärmevähki, kuid võib suurendada oma riski haigestuda kõrge hinne eesnäärmevähk. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

See ravim võib mõjutada tulemusi eesnäärme spetsiifilise antigeeni (PSA) test, mida võib kasutada eesnäärme vähi avastamiseks. Öelge kindlasti kõik oma arsti, et te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada vähenemise summa sperma sa hüüatama seksi ajal. See ei mõjuta teie sperma või teie võimet saada lapsi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal enesetunnet

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Enesetunnet kõrvaltoimed

Enesetunnet (finasteriidi)

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärme healoomulise Cialis, tamsulosiinist, Flomax, finasteriidi doksasosiini terasosiinravi, prasosooni Avodart, Cardura, alfusosiinravi, Rapaflo tadalafiili, dutasteriidiga, Hytrin, Minipress Uroxatral, Jalyn, silodosiinil, dutasteriidiga / tamsulosiinist, Cardura XL