Psoriaas Hooldamine: Vitamiinid, Surnumere soola, Cayenne ja rohkem

Vaatamata sellele, et psoriaas on ravimatu, siis reageerib hästi palju aktuaalne ja süsteemne ravi. Isegi inimesed, kellel on raske psoriaasi saavad leevendust jooksul ägenemisi umbes 85% kuni 90% juhtudest.

Paikset ravi hõõruda otse kahjustatud nahka, et tuua kohaliku leevendust ilma kogu süsteemi Ravimite kõrvaltoimed võtta suu kaudu. Paikset ravi psoriaasi hulka

Salitsüülhapet. Mõned arstid soovitavad salitsüülhapet salvi, mis silub nahka, soodustades võõrkehade psoriaatiline kaalud. Kasutades salitsüülhapet suurtel aladel skin võivad aga põhjustada keha absorbeerida liiga palju ravimit, mis viib kõrvaltoimeid. Salitsüülhapet võib põhjustada nahaärritust ja nõrgestada karvatüvi, mis võib põhjustada purunemist ja ajutine juuste väljalangemist. Tõhusust need tooted on tagasihoidlik parim.

Steroid baasil kreemid. Alustalaks psoriaasi ravi, steroidikreemide väheneb põletik, leevendab sügelust ja blokeerida tootmiseks rakud, mis on ületoodetaks psoriaas. Tugevamad ettevalmistused, mis on efektiivsem kui kergemad need võivad põhjustada kõrvaltoimeid, mis sisaldavad põletamine, kuivus, ärritus ja naha õhenemine. Olge eriti ettevaatlik, et järgida arsti juhiseid nende kasutamiseks.

Calcipotrien; sisaldavat aktuaalne salvi. Kaltsipotrieen, mis on seotud D-vitamiini, on osutunud efektiivseks psoriaasi, eriti kui koos paiksete kortikosteroididega koor. See on kõige parem kasutada ainult piiratud koguses, et vältida kõrvaltoimeid.

Kivisöetõrva salvid ja šampoonid. Need tooted võivad aidata aeglustada kiire kasv naharakud ja sümptomeid leevendada, kuid mõned inimesed on tundlikud kõrvaltoimeid, eriti folliculitis, vistrik lööve mõjutavad karvanääpsude. Need ravimid tuleks kasutada ainult arsti järelevalve all.

Prescription retinoididele. Need lokaalne sünteetiline vorm A-vitamiini aitab parandada psoriaas. Need preparaadid ei tööta nii kiiresti kui steroidid. Aktuaalsed retinoididele võib mõnikord põhjustada kuivust ja ärritust nahale.