Psoriaas-Ravi ülevaade

Praegu ei ole ravi psoriaasi. Aga palju erinevaid ravi on olemas, kaasa arvatud nahale, valgusravi ja suukaudsed ravimid, mis aitab kontrolli psoriaas. Enamikel juhtudel on kerged ja saab ravida naha tooteid. Mõningatel juhtudel, psoriaas võib olla raske ravida, kui see on raske ja laialt levinud. Enamik psoriaasi naaseb, isegi kerge vormid.

Ravi võib sõltuda ka sellest, kui palju teil on päriliku haigusega, kas füüsiliselt (asjaolude tõttu, nagu liigesevalu) või emotsionaalselt (sest piinlikkust või frustratsioon nahalööve, mis võib hõlmata suure või nähtava ala keha). Näiteks võite saada rohkem agressiivset ravi, kui teie psoriaas on raske või kui plaastrid sageli ärritunud teile.

Enamikel juhtudel on kerged ja saab ravida

Sõltuvalt sellest, millist tüüpi psoriaas teil on ravi võib hõlmata ka

Kreemid, salvid ja vedelikud niisutab nahka; Šampoonid, õlid ja spreisid psoriaasiraviks peanahka; Mõned päikesevalgust.

Sa pead proovima erinevaid ravimeid, enne kui leida üks, mis sobib hästi sulle. On oluline, et arutada oma ravi- ja edu oma arstiga.

Paljud arstid soovitavad, et ravi muuta või pöörata pärast teatud aja jooksul teha ravi tõhusamaks ja vähendada kõrvaltoimeid.

Inimesed reageerida erinevalt psoriaasi ravi. Ravi, mis töötas korraga ei pruugi uuesti. Ravi, mis ei tööta esimest korda võib töötada, kui proovisin hiljem uuesti.

Samuti on oluline, et vältida kõike, mis võivad vallandada Leimahdus psoriaasi või teha seisund halvem. Stress, naha vigastuste, nakkuste ja alkoholi tarbimine võivad kõik kaasa sümptom ägenemisi. Streptococcal infektsioonid, mis tavaliselt mõjuta ülemiste hingamisteede, on seotud tähnilise psoriaas.

Naha tooteid, mis arst määrab; Pillid, et arst määrab; Shots aidata immuunsüsteemi; Valgusravi, mis hõlmab paljastamine nahka erilise ultraviolettvalguses.