Psoriaas-Sümptomid

On mitut liiki psoriaas. Sümptomid iga võib varieeruda, kuid peamine sümptomid

Mitmed teised nahahaigusi sümptomid sarnanevad psoriaas. Ja rohud reaktsioonid võivad põhjustada sümptomeid (nagu punetav nahk) sarnane psoriaas. Rääkige oma arstiga ravimitest, mida kasutate.

Tõstetud, ere punased laigud nahal, sageli kaetud lahtine, hõbedase kaalud, tavaliselt põlvedel, küünarnukkidel või alaselja; Pisike valdkondades verejooks, kui naha kaalud korjatakse või maha kraapida (Auspitz sümptom); Kerge tagi paks, Karstainen laigud peanahal; Sügelus, eriti järsul ägenemist või kui psoriaas plaastrid on keha voldid, nagu all rinnad või tagumik; Värvi või kivideta küüned.

Sarnased naastude samas piirkonnas mõlemal pool keha (näiteks nii põlvi või mõlemad põlved); Ägestumishoogude paljude vihmapiisk kujuga laigud (tähnilise psoriaas); Liigeste turse, valulikkus ja valu (psoriaatiline artriit); Psoriaas laigud, mis ilmub pärast vigastust, nagu lõigatud, põletada või liiga palju päikest. Seda nimetatakse Koebner ‘fenomen. Kuna see vastus on ühine, see on oluline, et inimesed psoriaasi vältida ärritavad või vigastamise nahka.