Psoriaatiline artriit: aidata leevendada valu loomulikult

Valu ja ebamugavustunne psoriaatiline artriit (PSA) võib olla raske hallata. Aga sa võid astuda samme, et hoida valu on lahe, mis ei sisalda rohkem tablette, retsepti kreemid, või teise visiidi oma arstiga.

Nad ütlevad, otsin head on parim kättemaks, nii et miks mitte saada tagasi oma psoriaatiline artriit? Kuigi võite olla mures, kuidas psoriaatiline artriit mõjutab teie välimus, on võimalusi, et kamuflaaž probleemsed valdkonnad ja suurendada oma välimuse ja oma enesehinnangut; Kuna enamik inimesi psoriaatilise artriidiga on ka kestendav nahk laigud, mis pärinevad psoriaas, siis võib leida nii nahale ja liigestele teistmoodi; Psoriaas põhjustab tihti punetav, ketendav nahk laigud, mis sageli küünarnukkidel, …

Kui teil on artriidi ja olete ülekaaluline, sa oled tõenäolisem on valu, valulike ja turses liigeste ja muud sümptomid, kui inimesed, kes ei ole kaasas ekstra naela, hiljutine uuring näitas. Sa ka kalduvus teisi haigusi, nagu südamehaigus, kõrge vererõhk, diabeet ja vähk. Ja see võiks raskendavad oma arsti nuputada õige annus ravimit välja kirjutada oma seisundist.

Drop kaalu, ja saate leevendada sümptomeid, mis tulevad koos seda valus seisund, National Psoriaasi Fond ütleb.

Need näpunäited aitavad teil jääda tervislik toitumine

See parandab teie tervisele ja hoiab oma liigesed paindlikud. Kui te ei liigu piisavalt, võid saada liigeste jäikus ja lihasnõrkus, College of Reumatoloogia ütleb.

Kaks head valikud sõidad kasutamise jalgrattaga või jalgsi. Kasutage king lisab, et vältida liiga palju survet oma jalgade, pahkluude või põlvedel.

Võid proovida ka vee harjutusi, nagu ujumine või jalutamine ringi basseinis. Sa saad hea treening, kuid ei rõhutavad oma liigeseid.