Psoriaatilise artriidi ja südamehaigused, kõrge vererõhk, diabeet, ja muid terviseprobleeme

Inimesed, psoriaatiline artriit sageli on psoriaas. Nad kipuvad olema või saada mõned muud haigused, liiga.

Psoriaatiline artriit kaasas ebamugavustunne kaks tingimust. Aastatel põletamine ja sügelus psoriaasi ja jäikuse ja turse artriit, tead kui raske mõned oma päeva saab; Aga sa võid teha asju kodus teha nendel päevadel palju lihtsam. Proovi neid nõuandeid, kui te võtate mõnda ravimit arsti poolt; 1. Leia õnnelik koht. Stress võib vallandada psoriaasi ägenemine, eriti naiste puhul. Võtta vastutus oma pingeid leevendada oma sümptomid ja hoida asjad …

Rohkem kui kolmandik inimesi psoriaatilise artriidiga on kõrge vererõhk. Arst võib seda nimetada hüpertensioon. Teie vere vajutab raskem kui tavaline vastu arterite seintesse, pannes rõhku neile.

Mõned valgud, mis on seotud põletik võib mõjutada rasvhapete hoiused, kutsutakse tahvel, mis võib koguneda sees veresooned. Sinu süda peab tegema rohkem tööd, et liigutada verd. See võib kaasa tuua südamehaiguse ja südameinfarkt.

Obesit; on laialt levinud inimeste psoriaatiline artriit. See, kui sul on kehamassi indeks (KMI) on 30 või kõrgem.

Mõned ravimid, mida saab ravida psoriaatiline artriit, nagu kortikosteroidid, saab viia kaalutõus ja südamehaigused. Kui teil on palju valu ja ei saa liikuda kergesti, siis ilmselt ei meeldi kasutada ning mida saab teha on raske jääda tervisliku kehakaalu, liiga.

Umbes 1 5 inimest psoriaatilise artriidiga ka diabeet, eluaegne haigus, mis on seotud kõrge veresuhkur. Olles ülekaaluline paneb teid ohtu nii. Mõned ravimid, mida saab ravida psoriaatiline artriit sind tõenäolisem, et saada diabeet, liiga.

Keegi psoriaatilise artriidiga on viis korda suurem tõenäosus saada podagra.

Töö oma arstiga, et piirata oma võimalusi saada nendel tingimustel.

Teadlased töötavad viise, kuidas ravida ja kontrolli psoriaatiline artriit, võttes arvesse riske teiste haiguste puhul. Näiteks üks raviks olla parem kui teine ​​keegi, kes on juba diabeet.

Allikad

MD Biosciences: “Põletikuline aluseks olevad sündmused südame-veresoonkonna haigused.”

Reumatoloogiakolledži: “psoriaatilise artriidi.”

National Psoriaasi Fond: “Kaasuvate Associated psoriaatilise Disease.”

MD Biosciences: “Põletikuline aluseks olevad sündmused südame-veresoonkonna haigused.”