Psühhoteraapia (Talk Therapy) depressiooni ravi

Depressioon Trends

Psühhoteraapia – või “rääkida ravi” – on tõhus ravi depressiooni. Omal, psühhoteraapia ei pruugi olla piisav, et lahendada raske depressioon. Aga see võib mängida olulist rolli, kui seda kasutatakse koos teiste raviviisidega, sealhulgas ravimeid.

Rolli psühhoteraapia ravivad depressiooni on aidata inimene arendada hea toimetuleku strateegiad tegelevad igapäevaste tekitajaid. Lisaks sellele võib Julgustame teid kasutama oma ravimeid korralikult.

Paljud uuringud toetavad ideed, et ravi võib olla võimas depressiooni raviks. Mõned, kuigi mitte kõik, on leitud ka, et ühendades depressiooni ravim raviga võivad olla eriti tõhusad. Suuremahuline uuring, mis hõlmas rohkem kui 400 patsienti ravimresistentse depressiooni leitud, et kasutada kognitiiv-käitumuslik teraapia (KKT) kõrval depressiooni ravi vähendas oluliselt depressiooni sümptomeid.

Seal on palju kasu, mis saadakse psühhoteraapia abil ravivad depressiooni

On palju erinevaid ravi. Siin on mõned kõige levinumad et on uuritud depressiooni raviks

Kognitiivne teraapia, käitumuslik teraapia ja kognitiiv-käitumuslik teraapia kõik keskenduda sellele, kuidas oma mõtteid ja käitumist kaasa depressiooni. Teie terapeut aitab teil õppida uusi viise, kuidas reageerida olukordadele ja väljakutse oma eelarvamusi. Sina ja su terapeut võib tulla konkreetseid eesmärke. Sa võid ka saada “kodutöö” ülesandeid, nagu hoides Teataja või kohaldada probleemilahendamise tehnikat teatud situatsioonides.

Inimsuhete teraapia keskendub sellele, kuidas oma suhteid teiste inimestega roll depressiooni. See keskendub praktiliste küsimustega. Õpid kuidas ära tunda ebatervet käitumist ja neid muuta.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest