PTSD ja füüsilise tervise-ülevaade

Kui teil on traumajärgse stressi (PTSD), siis võib-olla füüsilised sümptomid, mis ei ole selget põhjust. PTSD võib tõsta oma risk muud haigusseisundid. 1

Kui tegemist on probleemide lahendamine, saada piisavalt magada võib tõesti olla saladus edu; Võtame näiteks Kate Miller omanik Charlie Playhouse, tegija teadushariduse mänguasjad. Miller oli maadlevad probleem nädalat. Aga ühel hommikul vastus hüppasid meelt, kui ta ärkas. Ta tahtis kujundada mäng, mis õpetab lastele umbes loodusliku valiku samas lastes neil ringi joosta ja lõbutseda; “See oli uni, et oli see kõik koos,” ütleb Miller, 42, Providence, …

Füüsikalised terviseprobleemid ja vaimuhaigus võib esineda koos mitmel viisil

Kui teil on kehaline haigus ja vaimuhaigus, see võib olla palju raskem toime tulla. Oksendamine võib mõjutada igas valdkonnas oma elus. Seda saab muuta, kuidas te arvate ja tunnevad ennast ja oma suhteid. See võib mõjutada teie võimet töötada ja nautida elu.

On võimalik, et teie vaimuhaigus ja terviseprobleeme ei ole seotud. Kui teil on PTSD ja ka haigestuma, see ei tähenda alati PTSD on põhjus teie haigus.

Õige ravi PTSD ja muud terviseprobleemid on parim asi, mida saate teha. Rääkige oma arstiga ja oma pere kohta, kuidas saab hakkama oma terviseprobleeme.

Ravim terviseprobleem võib viia vaimuhaigus, nagu depressioon, või teha seda halvem. Näiteks võivad depressiooni kõrvalnähuna narkot; Terviseprobleemid ja vaimuhaigus võib olla ühine põhjus, nagu stress; Terviseprobleemid ja vaimuhaigus võib tuua mõttes kahju. Sa võid tunda, et elu ei ole sama, nagu see oli enne, kui jäi haigeks; Terviseprobleemid on võimalik muuta oma elu kvaliteeti. Võite minna läbi muudatusi tööl või kodus. Näiteks haigus võib põhjustada teil kaotada oma tööd, mis võib põhjustada stressi. See lisatakse stress võiksid oma PTSD sümptomid hullemaks; Vaimse tervise probleemid võivad põhjustada füüsilise tervise probleeme ja vastupidi.

Lisateavet posttraumaatilise stressihäire.