Pulmicort nebuamp

Kasutab Pulmicort Nebuamp

Therapeutic Klass: põletikuvastaseid

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Budenosiid on kortikosteroidide või steroid (kortisooni sarnased ravimid). See pärsib põletikku (turse) kopsudes, mis muudab astmahoog kergemaid. Inhaleerides võib kasutada koos teiste astma ravimid nagu bronhodilataatorite mida kasutatakse ka avada kitsenenud hingamisteede läbipääsud kopsudes.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Pulmicort Respules® lastel 12 kuu kuni 8 aasta vanused. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 12 kuu vanused.

Enne Kasutades Pulmicort Nebuamp

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Pulmicort Flexhaler ™ lastel 6-aastased ja vanemad. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 6-aastastele lastele.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga sissehingatud budesoniidi eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide sissehingatud budesoniidi.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad budesoniidi. See ei pruugi olla omased Pulmicort Nebuamp. Palun lugege hoolikalt.

Inhaleerides kasutatakse selleks astmahood. Seda ei kasutata peatada rünnak, mis on juba alanud. Leevendamiseks astmahoo on juba alanud, teie või teie laps peaks kasutama mõnda teist ravimit. Kui sul ei ole mõnda teist ravimit kasutada äge astmahoog või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Et see ravim, mis aitab ära hoida astmahoogude, tuleb kasutada iga päev korrapäraste vahedega annuseid, kui tellitud arst. See ravim tavaliselt hakkab tööle umbes 24 kuni 48 tundi, aga kuni 2 kuni 6 nädalat võib läbida, enne kui täit mõju.

Ärge muutke annust ega lõpetage selle ravimi kasutamist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. Mõned tingimused võivad halveneda, kui ravi järsu lõpetamise, mis võivad olla ohtlikud.

Kui kasutate Pulmicort Flexhaler ™

Kui kasutate Pulmicort Respules® vedelik

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine budesoniidi

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke Pulmicort Flexhaler ™ kuivas kohas toatemperatuuril kaanega korralikult kinni.

Hoia kasutamata Pulmicort Respules® püstiasendis toatemperatuuril. Hoidke seda ravimit konteinerite fooliumtaskust kuni olete valmis neid kasutama. Ärge külmutage konteinerid. Kui olete avanud Fooliumümbris, konteinerid olla vaid hea 2 nädalat. Viska ära kõik kasutamata mahutitesse, kui see on pikem kui 2 nädalat pärast avamist kotti.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatute mõjude eest seda ravimit.

Teie või teie laps ei tohi seda ravimit kasutada oma astmahoog on juba alanud. Arst kirjutab veel ühe ravimiga (nt lühitoimeline inhalaator), kus saab kasutada, kui tekib äge astmahoog. Helistage oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi selle.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane ühe kuni kahe nädala jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Pulmicort Nebuamp

See ravim võib nõrgendada immuunsüsteemi. Vältida ümber inimesi, kes on haiged või kellel on infektsioonid nagu tuulerõuged või leetrid. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et teil või teie lapsel on kokku puutunud tuulerõuged või leetrid.

Kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, nõgestõbi, või mis tahes tüüpi allergiline reaktsioon (sh anafülaksia) selle ravimi kasutamise lõpetama meditsiin ja pidage nõu oma arstiga niipea kui võimalik.

See ravim võib ka suurendada oma risk infektsioonide või haavandid suus või kurgus. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on mingeid märke kurgu infektsioon.

See ravim võib väheneda luutiheduse kui kasutatakse pikka aega. Madal luutihedus võib põhjustada luud nõrgaks või osteoporoos. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada lastel kasvada aeglasemalt kui tavaliselt. See võib põhjustada lapsel ei ole kaalus juurde või kõrgemaks. Räägi oma lapse arstile, kui te arvate, et see on probleem, või kui teil on mingeid probleeme.

See ravim võib suurendada riski, neerupealistes, mis on vähem aktiivsed kui tavaliselt. Neerupealistes teeb steroide keha. See on tõenäolisem inimestele, kes kasutavad steroide pikka aega või kasutada suuri annuseid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: naha tumenemine, kõhulahtisus, pearinglus, minestamine, isutus, depressioon, iiveldus, nahalööve, ebatavaline väsimus või nõrkus või oksendamine. Harva, menstruaaltsükli muutused, akne, vistrikud, või kaalutõusu (rasva ladestumist) näo, kaela ja pagasiruumi võib esineda selle ravimi kasutamise ajal.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teie või teie lapsel on oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Pulmicort Nebuamp kõrvaltoimed

Pulmicort Nebuamp (budesoniidi)

Veenduge iga arst või hambaarst teab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Võib-olla peate selle ravimi kasutamist lõpetada mitu päeva enne operatsiooni ajal.

Arst võib teie või teie laps teha meditsiiniline isikutunnistuse, mis ütleb seda ravimit kasutatakse. Teie või teie laps vajada meditsiini hädaolukorras, raske astmahoo, haigus, või ebatavalist stressi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA metüülpredniso-, budesoniidi, Dulera, teofülliin, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Qvar, Flovent, Medrol Dosepak, Ventolin HFA, Medrol, mometasooniga, tiotroopium, raku-Medrol, Proventil HFA, salmeterooli

 või minna liituda Pulmicort Nebuamp tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.