Punane raamat lemmik kodus Fitness vidinad

Resistance Ansamblid

Uskumatult need kerge ribad kummist tõesti piitsa lihaste kuju, suurendades jõudu ja vastupidavust. Et kasutada, loop üks vööl, jala või käega, siis tõmba otsad luua vastupanu. Teine suur kasu: Te võite võtta neid kõikjal.

Üks proovida: Altus Pilates Resistance Ansamblid käepidemetega ($ 19,99, sportsauthority). See komplekt on kaasas kolm lateks ansamblid, mis pakuvad eri takistus, mis võimaldab teil kiirendada väljakutse kui Tugevneda. Samuti kinnitatav polsterdatud käepidemed võtta “Ai” välja ümbriste ansamblid ümber oma käed.

Hüppenöör

Juba järgmisel päeval, siis olid ilmselt liiga palju arvesse lõbus hüpped köie mõista sa ka saada kogu keha treening. Challenge treeningut sõber (või lapsed), et hüppenöör võistlus ja põletada umbes 175 kalorit 15 minutit.

Üks proovida: C9 Champion Pulss hüppenöör ($ 24,99, Target). Kuigi köis ilma kellad ja viled on piisav, see üks, mis korrigeerib oma pikkuse ja rajad kasutamise aega, pöörete arvu ja põletatud kaloreid, teeb eesmärkide seadmine lihtne.

Meditsiin Ball

Need värvikad kaalutud pallid teha suurepärane alternatiiv hantlid, pluss nad aitavad ehitada tõsine “sisu tugevust.” Hoia üks jooksul õla pressid või lunges või tuc; see vahel oma põlvi tagurpidi crunches.

Üks proovida: Danskin kaalutud toniseeriv Ball (6 £, $ 16,9; 8 naela, $ 19,9; fitnessem). Pehme, squishy “kest”, see mudel on lihtsam grip käte vahel või põlvi kui need, kellel on raske kumm väljast.

stabiilsus Ball

Need king-size pallid on omandanud tohutu järgmised-ja mõjuval põhjusel. Need võivad parandada paindlikkust, tasakaalu ja kehahoiakut trumpe lihasjõudu, eriti kõhu piirkonnas (stabilisaatorid ise palli tegeleb oma tuum). Ja siis on mitmekülgsus. Võite lamada selili ab töö, venitades või ülakeha liigub või puhata kõht palli push-ups. Võite isegi asendada palli oma kontori tool, et hoida oma põhilisi lihaseid tegeleb sinu töötamise ajal.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …