punetiste vaktsiin, elus nahaalust

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab punetiste vaktsiin, elus

Punetiste (tuntud ka kui Saksa leetrid) on tõsine nakkushaigus, mis põhjustab nurisünnituse, surnult või sünnidefekte sündimata last rasedate saada haigus. Kuigi immuniseerimine punetised on soovitatav kõigile, see on eriti oluline, et naised Fertiilses eas.

Immuniseerimine punetiste vastu on oluline ka töötajate arstiabi, noorukid ja täiskasvanud mehed reisivad isikud väljaspool USA-d ning kõik lapsed 12 kuud ja vanemad, sealhulgas kooliealist last.

Immuniseerimine punetiste vastu ei soovitata imikutele alla 12 kuu vanused, sest antikehad nad said emalt enne sündi võivad segada vaktsiini efektiivsust. Lapsed, kes olid vaktsineeritakse punetiste enne 12 kuu vanuste Vaktsineerida uuesti.

Võite kaaluda immuunne punetiste ainult siis, kui said punetiste vaktsiini või pärast oma esimest sünnipäeva ja on haigusloost, et tõestada, või kui teil on olnud vereanalüüs näitab immuunsus punetiste. Varasemast on teada, millel on punetiste nakkust ei tõesta immuunsust, sest märgid punetiste nakkust ei ole piisavalt usaldusväärne olla kindel, et teil on olnud haigus.

Kuna vaktsineerimine punetiste vaktsiini ei pruugi pakkuda kaitset kõigile, võite küsida oma arsti, et kontrollida oma immuunsust punetiste viiruse 6-8 nädalat pärast vaktsineerimist. See võib olla eriti oluline, kui olete naine fertiilses eas, kes tõenäoliselt rasestuda tulevikus.

See vaktsiin manustatakse ainult või järelevalve all oma arsti või muu tervishoiutöötaja.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Enne Kasutades punetiste vaktsiini, elada

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon punetiste vaktsiini, elavad või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta ei soovitata imikutele vähem kui 12 kuu vanused. punetiste vaktsiin, elus on testitud vanematel imikutel ja lastel ning efektiivsed annused, ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Annus punetiste viiruse vaktsiin, elus on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid punetiste viiruse vaktsiini elada. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ära rasestuda 3 kuud pärast punetiste ilma arstiga. On võimalus, et seda vaktsiini võib põhjustada sünnidefekte.

Rääkige oma arstile, et olete saanud selle vaktsiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ülaltoodud kõrvaltoimed (eriti valu või valu liigestes) on tõenäolisem täiskasvanutel, eriti naistel.

Mõned eelpool kõrvaltoimed ei pruugi ilmneda kuni 1-4 nädalat pärast immuniseerimist ja kestavad tavaliselt vähem kui 1 nädal. Valud või liiges- pruugi ilmneda kuni 1-10 nädalat pärast immuniseerimist ja kestab tavaliselt vähem kui 1 nädal. Pöörduge arsti poole, kui see kõrvaltoime jätkub või on tüütu.

Õige kasutamine punetiste viiruse vaktsiini elada

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Punetiste profülaktika ProQuad, leetrite vaktsiini / mumpsi viiruse vaktsiin / punetiste vaktsiini, Meruvax II, M-M-R II

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal punetiste vaktsiini, elada

punetiste vaktsiin, elus kõrvaltoimed

punetiste vaktsiin