qlearquil öösel sinus ja ummikuid

Acetaminophen on valuvaigistit ja palavik reduktor.

Doksülamiin on antihistamiin mis vähendab mõjutavaid looduslikke keemilisi histamiini organismis. Histamiin on võimalik toota sümptomid aevastamine, sügelus, vesised silmad ja nohu.

Fenüülefriin on nohuvastaste et kahaneb veresoonte ninaõõnepõletik. Veresoonte laienemine võib põhjustada ninakinnisust (nohu).

Acetaminophen, doksüülamiin ja fenüülefriinile on kombinatsioon ravim peavalu, nina valu, nohu, aevastamine ja nina ummikud põhjustatud allergia, külmetus või gripp.

Acetaminophen, doksüülamiin ja fenüülefriinile võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge võtke rohkem ravimit kui on soovitav. Üledoos paratsetamooli võib kahjustada teie maksa või põhjustada surma. Helistage oma arstile, kui teil on iiveldus, valu ülakõhus, sügelus, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide või kollatõbi (kollasus naha või silmade).

Harvadel juhtudel, paratsetamooli võib põhjustada raske nahareaktsioon. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe arsti poole, kui teil on naha punetus või lööve, mis levib ja tekitab villid ja koorimine.

Acetaminophen sisaldub paljudes koostisega ravimeid. Võttes teatud toodete koos võib põhjustada teil saada liiga palju paratsetamooli, mis võib põhjustada surmaga üledoosi. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab paratsetamooli või APAP.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline paratsetamooli, doksüülamiin või fenüülefriinile.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete võtnud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi fenelsiin rasagilüni, selegiline ja tranüültsüpromiin.

Küsige arsti või apteekrit, kui see on ohutu seda ravimit võtta, kui teil on muud haigusseisundid, eriti

astma või KOK, köha limaga või köha suitsetamisest tingitud, emfüseem või krooniline bronhiit

ummistus oma maos või sooltes

maksahaiguste, alkoholismi, või kui juua rohkem kui 3 alkohoolsete jookide päevas

neeruhaigus

kõrge vererõhk, südamehaigused, südame isheemiatõbi, või hiljutine südameinfarkt

eesnäärme või urineerimise probleemid

glaukoom

diabeet

epilepsia või muu häire

feokromotsütoomi (neerupealise näärme kasvajate)

kilpnäärme; või

kui te võtate verd õhem (varfariini, Coumadin).

Ei ole teada, kas atsetaminofeeni, doksüülamiin ja fenüülefriinile kahjustab sündimata last. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti poole, kui te olete rase.

See ravim võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Antihistamiinikumid ja lahtisteid võib aeglustada rinnapiima tootmist. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti poole, kui te toidate rinnaga last.

Kasutage täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav. Seda ravimit võetakse tavaliselt vaid lühikest aega, kuni teie sümptomid koristama.

Ärge võtke rohkem ravimit kui on soovitav. Üledoos paratsetamooli võib kahjustada teie maksa või põhjustada surma.

Ärge andke seda ravimit laps on noorem kui 4 aastat vana. Alati küsi arsti enne kui köha või külmetuse ravimid lapsele. Surm võib tekkida väärkasutamisest köha ja külm ravimite väikelastele.

Ärge võtke rohkem kui 7 päeva järjest. Lõpetage ravimi ja helistage oma arstile, kui teil on veel palavik 3 päeva pärast kasutamist, siis on veel valu pärast 7 päeva (või 5 päeva, kui ravida lapse), kui teie sümptomid süvenevad, või kui teil on nahalööve , pidev peavalu, punetus või turse.

Kui teil on vaja operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, öelge kirurgile või arstiga enne tähtaega kui olete võtnud ravimi mõne viimase päeva jooksul.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Ärge laske vedelikku ravimit külmuda.

Kuna seda ravimit kasutatakse siis, kui vaja, siis ei pruugi olla ravimigraafikut. Kui te olete ajakava kasutada vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1 800 222 1222. üledoosi paratsetamooli võib lõppeda surmaga.

Esimene märgid paratsetamooli üleannustamise isutus, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, higistamine ja segadust või nõrkus. Hiljem sümptomite hulka võivad kuuluda valu ülakõhus, tume uriin ja kollaseks naha või silmavalgete.

Küsige nõu arsti või apteekriga enne mõne muu külma, allergia, valu või magada ravimeid. Acetaminophen (mõnikord lühendatult APAP) sisaldub paljudes koostisega ravimeid. Võttes teatud toodete koos võib põhjustada teil saada liiga palju paratsetamooli, mis võib põhjustada surmaga üledoosi. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab paratsetamooli või APAP.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada maksakahjustuse riski võtmise ajal paratsetamooli ja võib suurendada teatud kõrvaltoimed doksülamiini.

See ravim võib põhjustada nägemise hägustumist või kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Harvadel juhtudel, paratsetamooli võib põhjustada raske nahareaktsioon, mis võib lõppeda surmaga. See võib juhtuda isegi siis, kui te olete võtnud paratsetamooli varem ja ei olnud reaktsioon. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe arsti poole, kui teil on naha punetus või lööve, mis levib ja tekitab villid ja koorimine. Kui teil on selline reaktsioon, mida ei tohiks kunagi uuesti võtta ravim, mis sisaldab paratsetamooli.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

valu rinnus, kiire pulss, kiire või ebaühtlane südame löögisagedus

segasus, hallutsinatsioonid, tõsised närvilisus, treemor, krambid (tõmblused)

lihtne verevalumid või verejooksud, ebatavaline nõrkus

vähe või üldse mitte urineerimisel

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimus, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad); või

ohtlikult kõrge vererõhk – tugev peavalu, nägemishäired, raskepärane kaelas või kõrvad, ninaverejooks, ärevus.

Kõrvaltoimeid nagu suukuivus, kõhukinnisus ja segadust võib tõenäolisemalt vanematel inimestel.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

pearinglus, uimasus

kerge peavalu, nägemishäired

suukuivus, nina või kurgu

kõhukinnisus

rahutus või põnevil (eriti lastel); või

uneprobleemid (unetus).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Küsige arsti või apteekriga enne ravimi kasutamist, kui te kasutate muid ravimeid, kaasa arvatud retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtliku mõju, kui neid kasutatakse koos. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib halvendada nende toimet. Küsige oma arstiga enne paratsetamooli, doksülamiini ja fenüülefriinile koos Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

 Cerner Multum, Inc. Version: 3.03. Paranduse kuupäev: 2016/03/08, 09:11:18.