Quercetin: Kasutab ja riskid

Quercetin on taim pigment (flavonoidide), et inimesed mõnikord meditsiinis.

On leitud palju taimi ja toitu.

Seal on palju häid põhjuseid võtta multivitamiini. Isegi parimad söömine plaanid võivad kujuneda väiksemaks, mis vastab kõikidele 40-pluss toitained, mida vajate iga päev. Enamik paljud inimesed maailmas ei vasta toitumissoovituste mitmel põhjusel, sealhulgas range dieediga, isutus, muutes toiduvajadus või vähem-kui-tervislik toit valikuid. Võttes üks kord päevas multivitamiini on lihtne täita väike toitainete puudujääke; Aga uitav mööda vitamiini vahekäiku valida parim multivitamiini …

Inimesed võtavad kvertsetiin proovida hallata mitmesuguseid küsimusi, sealhulgas

Varajane kvertsetiin uuringuid südame ja veresoonkonna haigus on segatud. Mõned uuringu tulemused on positiivsed, kuid mõned on vaieldav. Näiteks teadlased link süüa palju toidu kõrge kvertsetiin, et väiksem risk südamehaiguste seotud surma vanematel meestel. Aga teised uuringud on vähem veenev.

Mõned uuringud näitavad, et suukaudsete annuste kvertsetiin võib vähendada valu eesnäärme infektsioonide.

Mõned sportlased püüda suurendada vastupidavust ja parandada sportlikku sooritust abil kvertsetiin. Kuigi loomkatsetes on paljutõotav, mõju inimestele, kui üldse, on tõenäoliselt väike.

Mõned uuringud viitavad dieedi kõrge kvertsetiin, kellel on langenud vähiriski. Aga on vaja rohkem uuringuid.

Üldiselt palju uuringuid kvertsetiin on loomadel või rakukultuurides. Rohkem uuring on vajalik, et tõestada, kvertsetiin kasulikkus ja ohutust inimestel, eriti kui võtta toidulisandina asemel toidus.

Ühine suukaudsed annused on 500 milligrammi kaks korda päevas. Inimesed on kasutanud ka väiksemaid annuseid hästi. Samas, optimaalsed annused kvertsetiin ei ole kehtestatud ühtegi tingimust. Kvaliteet ja toimeainete toidulisandeid võib suuresti erineda tegija tegija. See raskendab kehtestada kindel annus.

Quercetin on looduses rikkalikult ja toitu. Inimesed tavaliselt saada 5 kuni 40 milligrammi päevas toiduga. Aga kui sa süüa palju puu-ja köögivilju, saad nii palju kui 500 milligrammi päevas.

Näiteks arvan, et “kvertsetiin” Järgmine kord, kui valada klaasi punast veini, hammustada krõmpsuv õun, ravida ennast mõned marjad, klapp tatrapannkoogijahu, viil sibul, või lonks tassi rohelist teed. Muud köögiviljad, mis on suurtes kogustes kvertsetiin hulka

Quercetin on ka maitsetaimed nagu

Milliseid toitaineid; Kas Sa Kadunud?