Quit suitsuvaba Programs – Teema ülevaade

Hea quit suitsuvaba programm aitab isikul suitsetamisest andes toetust ja julgustust. Programmid on olemas, kus saab osaleda in-isik, telefoni teel või Internetis (Internet). Otsige programm, mis juhib keegi, kes on olnud koolitus, mis aitab inimestel suitsetamisest loobuda.

Suitsetamisest loobumine võib olla tõeline väljakutse. Aga see on üks parimaid asju, mida saate teha oma tervisele. Suitsetamine on ohtlik, isegi surmav harjumus. See on peamine põhjus vähk. Samuti suurendab riski südamelihase infarkti, insuldi, kopsuhaigus, ja muid terviseprobleeme, sealhulgas luumurde ja kae; Kui nikotiini imemistabletid, plaastrid, nätsud, nõustamine, ja teised suitsetamisest loobumise meetodid ei ole aidanud teil pahest vabaneda, ei loobu. Küsige oma arstilt, kas hüpnoos on võimalus …

Telefonimüük quit suitsuvaba programmid viitavad helistajad koolitatud nõustajad. Need nõuandjaid aitab teil kokku panna loobuda kava, mis on kohandatud kuidas te suitsu, ja nad võivad samuti aidata teil vältida levinud probleeme. See ressurss on saadaval tasuta telefonil riigi tubaka Vajad abi?: 1-800-nüüd väljuda (1-800-784-8669).

Hetkel quit smoking programmid võivad töötada, kui teie ajakava ei võimalda Teid osalema in-isik programme. Seal on palju programme, nagu üks kell www.smokefree.gov, mis pakuvad programme ja vahendeid, et aidata teil suitsetamisest loobuda.

Enamik riigi tervishoiu osakondade võib soovitada programmi oma ala.

Muuda oma loobuda kuupäeva sobitada programmi kuupäeva. Paljudel kogukondades programmide pakutakse ainult 2-3 korda aastas. Pea seda meeles, kui sa planeerida oma ajakava loobumiseks.

Vältida programm, mis lubab teha suitsetamisest lihtne või mis kõlab nagu ta on ainus vastus või “salajane” meetod, mis töötab paremini kui ükski teine ​​meetod. Puuduvad “magic täppe.

Olema vähemalt 4 kuni 7 istungid, mis sisaldavad eneseabi materjalid ja üksikisiku või rühma nõustamine; Kas istungid, mis kestavad vähemalt 20 kuni 30 minutit; Eelmisel vähemalt kuu varem oma loobuda kuupäeva. Mõned programmid veeta mitu nädalat valmistub loobuda kuupäeva. Programm on sageli kõige kasulikum, kui olete loobuda; Kas taskukohane. Paljud programmid on tasuta või madala hinnaga. Teised kallim. Mõned haigekassad või töötaja abiprogrammid (KTKde) kulude katmiseks suitsetamisest loobumise programme.