raloksifeenile (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Paberi teavet patsiendile antakse teid täidetud retsepti ja annab palju üksikasju, mis puudutavad raloksifeeni. Lugege see paber ettevaatlikult ja küsige tervishoiutöötajat, kui teil on vaja lisateavet või selgitusi.

Paljud patsiendid üritavad ennetada või ravida luu kadu ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te võtate ravimit täpselt nii nagu ette nähtud.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

ladustamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.