raniclor

Tsefakloor on rühm ravimeid nimetatakse tsefalosporiiniga (SEF madala spor aastal) antibiootikume. See toimib võitlevad bakterite keha.

Tsefakloor kasutatakse raviks palju erinevaid infektsioone põhjustavad bakterid.

Tsefakloor võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete allergiline tsefakloor või sarnaste antibiootikumidega, nagu Ceftin, Cefzil, Keflex, Omnicef ​​ja teised.

Enne selle ravimi võtmist rääkige oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimi suhtes (eriti penitsilliini). Samuti rääkige oma arstile, kui teil on neeruhaigus või ajalugu soolestiku probleeme.

Võtke ravimit kogu aeg arsti poolt. Teie sümptomid võivad paraneda enne nakkuse täielikku. Tsefakloor ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või sisaldab verd, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage ravimeid kõhulahtisuse peatamiseks, kui arst on teile rääkinud.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete allergiline tsefakloor või muu tseftriaksooni antibiootikumid nagu

tsefradroksiil (Duricef)

tsefasoliin (Ancef)

cefdinir (Omnicef)

tsefditoreen (Spectracef)

tsefpodoksiim (Vantin)

tsefprosiil (Cefzil)

Tseftibuteen (Cedax)

tsefuroksiimist (Ceftin)

cephalexin (Keflex); või

tsefradiin (Velosef); ja teised.

Enne tsefakloor, rääkige sellest oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimi suhtes (eriti penitsilliinide), või kui teil on

neeruhaigus (või kui te saate dialüüsi); või

esinenud soolestiku probleeme, näiteks koliit.

Kui teil on mõni neist seisunditest, võite vajada annuse kohandamist või spetsiaalseid teste, et ohutult võtta tsefakloor.

FDA raseduse kategooria B. See ravim ei ole tõenäoliselt kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Tsefakloor võivad imenduda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Tsefakloor (vedelik) sisaldab sahharoosi. Rääkige oma arstiga enne selle vormi tsefakloor kui teil on suhkurtõbi.

Võtke ravimit täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Ärge võtke ravimit suuremates kogustes või kauem kui arsti poolt soovitatud. Järgige oma retseptil.

Võtke seda ravimit koos klaasi veega.

Tsefakloor töötab kõige paremini, kui te võtate seda koos toiduga või 30 minuti jooksul pärast sööki.

Tsefakloor närimistablett tuleb närida enne neelamist.

Ärge purustage, närige või murdke vabastav tablett. Neelake tablett tervelt alla. Tableti purustamine võib põhjustada liiga suure koguse ravimi vallandumist üheaegselt.

Raputa (vedelus) ning vahetult enne annuse mõõtmist. Et olla kindel, et sa saad õige annuse, mõõtke vedelikku märgitud mõõtelusikaga või meditsiini tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

See ravim võib põhjustada teil vale tulemusi teatud meditsiinilisi analüüse, sealhulgas uriini glükoosisisalduse (veresuhkru) testid. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate tsefakloor.

Võtke tsefakloor kogu aeg arsti poolt. Teie sümptomid võivad paraneda enne nakkuse täielikku. Tsefakloor ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Hoidke tablette ja kapsleid toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Hoidke tsefakloor vedelat külmkapis. Ärge laske seda külmutada. Viska ära kõik kasutamata ravim, mis on vanem kui 14 päeva.

Võtke ravimit nii kiiresti kui meenub unustatud annus. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, jätke unustatud annus vahele ja kasutada ravimit järgmisel ettenähtud aega. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, et olete kasutanud liiga palju seda ravimit.

Üleannustamise sümptomid võivad olla iiveldus, oksendamine, kõhuvalu ja kõhulahtisus.

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või sisaldab verd, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage ravimeid kõhulahtisuse peatamiseks, kui arst on teile rääkinud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

vesine või verine

lihtne verevalumid või verejooksud, tugev kipitus, tuimus, valu, lihasnõrkus

ebatavalistest

haigushoog (krambid)

kahvatu või kollakas nahk, tume uriin, palavik, segadust või nõrkus

kollatõbi (naha kollasus või silmad)

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid, lümfisõlmede suurenemine, lööve või sügelus, liigesevalu või üldine halb enesetunne

palavik, kurguvalu ja peavalu villide, koorimine ja punane nahalööve; või

suurenenud janu, isutus, turse, kehakaalu tõus, hingeldus, urineerimise vähenemine või üldse mitte.

Vähem tõsised kõrvaltoimed võivad olla

iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, kerge kõhulahtisus

jäik või tihe lihased

rahutus või hüperaktiivne

ebatavaline või ebameeldiv maitse suus

kerge sügelus või nahalööve

pearinglus, uimasus; või

tupe sügelus või heakskiidu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Rääkige oma arstile kõigist ebatavalistest või tüütu kõrvalnäht. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Enne tsefakloor, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate mõnda järgmistest ravimitest

probenetsiidile (Benemid); või

verevedeldaja nagu varfariin (Coumadin)

See loetelu ei ole täielik ja võib olla teisi ravimeid, mida saab suhelda tsefakloor. Rääkige oma arstile kõikidest retseptidest ja ravimitest, mida kasutate. See hõlmab vitamiinid, mineraalid, taimsed ravimid ja teiste arstide poolt. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

 Cerner Multum, Inc. Version: 5.03. Paranduse kuupäev: 2010-12-15, 05:01:39.