Rasedus ja RLS: Toimetulek rahutute jalgade sündroomi Kuigi oled rase

Ligi kolmandik rasedatel on seisund, mida nimetatakse rahutute jalgade sündroomi (RLS). Inimesed, kes on rahutute jalgade sündroomi kirjeldavad seda kui “sügelevad”, “tõmmates”, “põletamine”, “vastik putukas” tunne, mis annab neile tohutu tung liigutada jalgu.

Kui nad liiguvad oma jalgu, tunne sageli laheneb. Aga mida siis liikumine on juba ärganud neid.

Teadlased ei tea täpselt, mida põhjustab aistingud jalad öösel. Aga mõned usuvad seda võib tuleneda tasakaalus ajus keemilise dopamiini. See keemilise tavaliselt aitab hoida lihaste sile ja ühtlane.

RLS raseduse võib vallanduda puudumine piisavalt foolhappe või raud. Seal on ka mõningaid tõendeid, et tõuseb östrogeeni tase raseduse ajal võib kaasa RLS.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Proovin rahulikult oma rahutute jalgade kogu öö teha uniseks ja ärritatud päeva jooksul.

Võttes rahutute jalgade sündroom võib ka sind tõenäolisem on enam tööjõudu ning vajavad C-osa.

Kui sümptomid on piisavalt tõsine, et katkestada oma une öö öö järel, siis ilmselt tahavad näha oma arstiga, et saada RLS ravida. See võib olla raske raseduse ajal.

Enamik ravimeid kasutatakse tavaliselt raviks rahutute jalgade sündroomi, nagu Requip (ropinirooli) ja Mirapex (pramipeksooli), pole palju uuritud rasedatel. Nii ei ole piisavalt andmeid, et otsustada kõik võimalikud riskid arenev loode.

Enne kui võtate mõnda ravimit rahutute jalgade sündroom, peab arst kontrollima teie rauasisalduse. Kui sa oled väike, siis võib võtta rauast täiendada. Paljudel juhtudel, kui pakkumise rauasisaldus on väike lisaraha on piisav, et parandada RLS.

Kui teie RLS sümptomeid veel ei kao pärast rauapuudus on leitud ja töödeldud, mõned arstid määravad opioid (narkootilised) ravimeid. Kuna risk võõrutusnähtude vastsündinule, opioidid on tavaliselt antud lühikese aja jooksul.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

Ka FDA on heaks kiitnud ravimiseks seade RLS. Relaxis on nimi vibreeriv padi all jalad, kui oled voodis. See on saadaval ainult retsepti alusel.