Rasedus ja sünnieelne vitamiine

Söömine tervislik toitumine on alati mõistlik mõte – eriti raseduse ajal. See on ka hea mõte raseduse ajal võtta sünnieelne vitamiini, mis aitab katta kõik toitainete puudujääke ema toitumine.

Sünnieelne vitamiine sisaldavad palju vitamiine ja mineraalaineid. Nende foolhapet, rauda, ​​joodi ja kaltsiumi eriti olulised.

Foolhape aitab vältida neuraaltoru defektid, mis mõjutavad aju ja seljaaju.

Neuraaltoru defektid arendada esimese 28 päeva pärast viljastumist, enne kui paljud naised teavad, et nad on rasedad. Kuna umbes pooled rasedustest planeerimata, see on soovitatav, et iga naine, kes võib rasestuda võtma 400 mikrogrammi (mikrogrammi) foolhapet iga päev, alustades enne rasestumist ja jätkuva esimese 12 rasedusnädala jooksul.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Naine w ho on juba imikule neuraaltoru defekt peaks temaga rääkima tervishoiuteenuse osutaja kohta, kas ta võib vajada teistsugust annust foolhapet. Uuringud on näidanud, et võttes suurema annuse (kuni 4000 mikrogrammi) vähemalt üks kuu enne ja raseduse esimesel trimestril võib olla kasulik neile naistele, kuid kontrollige oma arstiga.

Toidud, mis sisaldavad foolhapet sisaldavad rohelised lehtköögiviljad, pähklid, oad, tsitrusviljad, ja paljud rikastatud toidud. Isegi nii, et see on hea mõte võtta täiendust koos õige kogus foolhapet backup.

Kaltsium on oluline ka rase naine. See aitab vältida tema kaotamas enda luutihedust kui laps kasutab kaltsiumi oma luude kasvu.

Jood on kriitiline naise terve kilpnäärme talitlust raseduse ajal. Defekt jood võib põhjustada kehalist kasvu, raske vaimne puue, ja kurtus. Pole piisavalt joodi võib põhjustada raseduse katkemist ja surnultsünni.

Raud aitab vere – nii ema ja lapse – kannavad hapnikku.

Otsige sünnieelne vitamiini, mis sisaldab

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?

Mõnel juhul võib arst teile retsepti teatud tüüpi sünnieelne vitamiini.