Rasedus ja visioon

Enamik ootavad emad teavad, et nad võivad olla hommikul haigus või alaselja valu. Aga paljud rasedad naised on üllatunud, kui nende nägemine muutub. Fakt on hormonaalsed ja füüsilisi muutusi, mis kaasnevad raseduse ajal võib mõjutada nägemist. Õnneks nägemishäired on tavaliselt kerged ja ajutise iseloomuga. Nägemise tavaliselt normaliseerub pärast lapse sündi. Mõned nägemishäired seotud raseduse vajada arstiabi, aga.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane katab sünnieelne teenused, sealhulgas sõelumiskatseid ja rinnaga toetust, ei kulu teile. Lisateave.

Haigekassa Center

1. Kuivad silmad Rasedus

Raseduse ajal võite märgata, et teie silmad on kuivem kui tavaliselt. Silmade kuivus võib teha seljas kontaktid ärritav ja ebamugav.

Mida teha: Kasuta kunstpisaraid määrida silmad ja lihtne kuivaks. Kui te kannate kontakte, siis tutvu etiketti veendumaks, et määrdeaine saab kasutada kontaktid. Tavalised kunstpisaraid on säilitusaineid, mis võivad kahjustada pehmeid kontaktläätsi. Samuti kontrollige oma arstiga, veendumaks, et toimeained on rasedale turvaline.

2. Ähmane nägemine, kui te olete rase

Vedelikupeetus, sage kõrvaltoime raseduse, saab muuta paksus ja sarvkesta kuju. Väiksemaid muudatusi oma kuju võib põhjustada häguseid või moonutatud nägemine. Õnneks on need muutused tavaliselt taanduvad pärast rasedust või peale imetamise lõpetama.

Mida teha: Sa ei pea midagi tegema, kui muutused ei häiri sind. Kui teie nägemine muudab oluliselt, aga rääkige oma arstiga. Teil võib tekkida vajadus muuta oma retsepti, kui kannate prille. Enamik silma eksperdid ei soovita saada LASIK operatsiooni või paigaldada uusi kontakte raseduse ajal. Põhjus: kuju oma sarvkesta see tagasi normaalseks pärast oma rasedusest on möödas.

3. Preeklampsia ja nägemishäired

Vision muutused võivad olla märk preeklampsia, potentsiaalselt tõsine probleem, mis tekib 5% -lt 8% rasedustest. Preeklampsia iseloomustab kõrge vererõhk ja märke kahju teisele organile. Vision muutused hõlmavad tavaliselt ajutise nägemiskaotuse, valgustundlikkus, ähmane nägemine, aurad ja välimus vilkuvad tuled.