Rasedus-Millal kutsuda arst

Igal ajal raseduse ajal, võtke ühendust oma arstiga või ämmaemanda poole, kui teil

Kui teil on 20 kuni 37 nädalat rase, helistada 911 või päästeteenistused kohe, kui

Kui teil on 20 kuni 37 nädalat rase, pöörduge arsti või ämmaemanda kohe või haiglasse minema, kui sa

Kas märgid preeklampsia, potentsiaalselt eluohtlik seisund, selline; Äkitselt tekkinud näo, käte või jalgade turse; Visual probleeme (näiteks hämaras või ähmastumine); Tugev peavalu.

Pange tähele, äkiline näo, käte või jalgade turse; Kas mõni vaginaalne verejooks või suurenenud oma tavalist kogust tupest; Kas vaagnavalu, et ei saada paremat või ära minna; Kas sügelus üle kogu keha (tavaliselt õhtuti, seejärel kogu päeva samuti) või ilma tume uriin, hele väljaheide, või kollaseks nahale või silma; Kas valulik või sage urineerimine või uriinis, mis on hägune, ebameeldiva lõhnaga, või verine; Katsu ebatavaliselt nõrk.

Tekib tugev veritsus tupest; Kas tõsine kõhuvalu (kõht) valu; Kas teie kolmandal trimestril ja on olnud vedeliku ülevoolav või lekib tuppe (edaspidi lootekotist on lõhkenud) ja sa tead või arvad nabanööri on punnis tuppe (juhtme prolaps). Kui see juhtub, saate kohe põlvili nii oma tuharad on peast kõrgemale, et vähendada survet nööri, kuni abi saabub. Cord prolaps võib katkestas loote verevarustust. (Need meetmed kehtivad, kui olete juba 24 nädalat rase.)

Kas märgid enneaegse sünnituse, includin; Kerge või menstruatsiooni moodi krambid koos või ilma kõhulahtisus; Regulaarne kokkutõmbed üks tund. See tähendab umbes 4 või enam 20 minutit või umbes 8 või enam 1 tund, isegi pärast seda, kui on olnud klaasi veega ja puhkavad; Seletamatu valu alaseljas või vaagna survet.