Rasedus Pärast 35 eluaastat

Nagu öeldakse: Vanus ei ole midagi, kuid number. Aga kui tegemist on rasestumise ja millel on terve raseduse, võib see oluline. Võite kindel olla, kõige tervetel naistel rasestuda pärast 35-aastased ja isegi oma 40s on terveid lapsi. See ei tähenda siiski, et sa ei peaks mõtlema smart sammud saab võtta, et suurendada oma tervist ja oma lapse tervise raseduse ajal.

Eelarvamus tervist ja nõustamist. Kui te otsustate, et olete valmis saada last, siis on oluline võtta mõned sammud enne rasestumist. Vaata oma arsti revisjon, et veenduda oma on terved enne rasestumist. Räägi temaga, veendumaks, et on emotsionaalselt valmis raseduse ajal.

Varajane ja regulaarne sünnieelne ravi. Esimene 8 nädalat oma rasedusest on väga oluline oma lapse arengut. Varajane ja regulaarne sünnitusjärgse võib suurendada oma võimalusi arvestades ohutu rasedus ja terve laps. Sünnieelne hooldus sisaldab linastused, regulaarselt eksamid, rasedus ja sünnitus haridus ja nõustamist ja tuge.

Kuidas sünnitusjärgse aitab pakuvad täiendavat kaitset naistele üle 35. See võimaldab oma arsti ees püsida tervise tingimused, mis on rohkem levinud naistel, kes on vanemad kui nad rasestuda. Näiteks oma vanus võib suurendada oma riski rasedusaegne diabeet ja preeklampsia, seisund, mis põhjustab kõrget vererõhku koos valk uriinis. Ajal sünnieelne külastused, kontrollib arst teie vererõhku, kontrollige oma uriini valk ja suhkur ning testida oma veresuhkru taset. Nii võimalikke probleeme saab püütud ja töödeldud alguses.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Mõtle vabatahtlik sünnieelne testid naistele üle 35. Arst võib pakkuda teile erilise sünnieelne katsetused, mis on kasutatav eriti vanemate moms. Need testid aitavad määrata risk imikule sünnidefekti. Küsige oma arstilt need katsed, nii saate teada riske ja kasu ning otsustada, milline on õige.

Võtke sünnieelne vitamiine. Kõik fertiilses eas naised peaksid iga päev sünnieelne vitamiini vähemalt 400 mikrogrammi foolhapet. Getting piisavalt foolhapet iga päev enne ja 3 esimesel raseduskuul aitab vältida vigu, mis hõlmab lapse aju ja seljaaju. Võttes foolhapet lisab olulisel määral kaitset vanemad naised, kellel on suurem risk haigestuda beebi sünnidefekte. Mõned sünnieelne vitamiine on 800-1,000 mcg foolhapet. See on ikka ohutu raseduse ajal. Kuna tõsiasi, mõned naised vajavad rohkem kui 400 mcg kaitseks sünnidefekte. Ärge võtke rohkem kui 1000 mcg (1 milligramm) foolhappe küsimata oma arstiga. Naised, kellel on esinenud lapse neuraaltoru defektid pea 4000 mcg.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?