Rasedus-Terviseprobleemid

Mõned naised on terviseprobleeme või muresid, enne kui nad rasestuda. Sest teised naised, probleeme võib tulla raseduse ajal. Arst või ämmaemand töötab koos teiega, et vältida või juhtida neid probleeme, mis aitavad teil terve raseduse.

Depressioon raseduse ajal vajab ravi, et vähendada riske teile ja teie lapsele, enne ja pärast rasedust. Depressioon: ma peaksin Antidepressandid Kuigi ma olen rase; Kui teil on diabeet, on oluline raseduse ajal, et hoida oma veresuhkru oma eesmärgi vahemikus. Planeerimine diabeedi ravi enne ja esimestel nädalatel raseduse ajal võib alandada probleemide riski; Rasvumine raseduse ajal võib suurendada riski probleeme. Kuid enamik naisi, kes on rasvunud on terveid lapsi. Arst jälgib teid hoolikalt ning planeerida raseduse kaalutõus, mis on õige. Toimub toitumine raseduse ajal ei ole soovitatav; Kui teil on krooniline kõrge vererõhk raseduse ajal erilist hoolt võib olla vajalik. Arst võib muuta ravimeid te võtate, et kontrollida oma kõrge vererõhk; Tegevjuht astma raseduse ajal on oluline, tagades teile ja teie lapsele on saada piisavalt hapnikku. Enamik, kuid mitte kõik, astma ravimid on ohutud kasutada raseduse ajal; Võttes epilepsia raseduse ajal võib teil vaja vahetada ravimit või teha muid muudatusi. Aga peatumine ravim ei ole alati parim lahendus. Võttes krambid raseduse ajal võib ka kahjustada last. Rääkige oma arstiga, milline on parim valik; Inimese immuunpuudulikkuse viirus (HIV) raseduse ajal nõuab varajase avastamise ja ravi, et vältida vastsündinud infektsioon; Vähiravi raseduse ajal viibib vähegi võimalik, et vältida kahju lapsele. Aga keemiaravi kasutatakse mõnikord, kui vaja.

Tupe pärmseeninfektsioone esineb sagedamini raseduse tõttu suurenenud hormoone. Helista oma arstile või ämmaemandale, kui teil on sümptomid tupe seennakkus või bakterite tupe infektsioon (bakteriaalse vaginoosi); Kuseteede infektsioon on ühine raseduse ajal ja tuleb ravida antibiootikumidega, et vältida ohtlikku infektsiooni või enneaegse sünnituse; Bakteriaalne vaginoos (BV), mis põhjustab haigusnähte ravitakse tavaliselt suukaudsed antibiootikumid; Mõned naised kannavad B-grupi streptomütsiini bakterid oma tupe piirkonnas. Naine võib taolist nakkuse tema laps jooksul sünnitanud. See nakkus ei põhjusta sümptomeid, kuid siis tuleb sõeluda see oma kolmandal trimestril.