Raw Food Dieet vaadatud: Kasu, mida sööd, ja More

Teie ahju saab puhata seda dieeti. Sul on peamiselt süüa toores puu- ja köögiviljad ning teraviljad.

Mõte on selles, et toidu kuumutamisel hävitab selle toitaineid ja looduslikud ensüümid, mis on halb, sest ensüümid suurendada seedimist ja võidelda kroonilise haigusega. Lühidalt: kui sa kokk seda, mida ta tappa.

Mõned fännid toores toit toitumine usuvad keetmine muudab toidu mürgine. Nad väidavad, et toores toit toitumine võib koristama peavalu ja allergiad, tõsta immuunsust ja mälu ning parandada artriit ja diabeet.

Mõtle, toores, töötlemata, peamiselt orgaanilise toidu. Teie klambrid tooreid puuvilju, köögivilju, pähkleid, seemneid, ja kasvama läinud terad. Mõned söövad pastöriseerimata piimatooteid, toorest muna, liha ja kala.

Teie toidu saab külm või isegi natuke soe, nii kaua kui see ei lähe eespool 118 kraadi.

Te võite kasutada mikserid, toiduainete töötlejad ja Veeärastid valmistada toitu.

Teil võib tekkida vajadus kaldtee kuni oma köök oskusi. Söömine võib olla keeruline, ja kui sa lähed orgaaniline, siis võib vaja minna eriala kauplustes laiemat valikut kui oma tavalist toidupoes.

Keetmine ja ostud: tte töö võib olla ulatuslik. Paljud toored toiduained fännid saavad eksperdid segamine ja kuivatamise toidud. Mõned idanema pähklid ja idanemist seemned.

Kuna mõned toored ja pastöriseerimata toiduained on seotud toidust haigus, peate peske toitu põhjalikult ja olla väga ettevaatlik riskantne toidud nagu kapsas, vaarikad, pastöriseerimata mahlad, roheline sibul ja salatit.

Ohu tõttu toidumürgituse, toortoit toitumine ei ole soovitatav rasedatele, väikelastele, eakatele inimestele nõrk immuunsüsteem, ja need, kroonilisi haigusi põdevate nagu neeruhaigus.

Pakendatud toitu või sööki: Ei

Isiklikke kohtumisi: Ei

Harjutus: Pole nõutud.

Taimetoitlased ja veganitel: See dieet toimib hästi teile. Lihtsalt veenduge, et teie toitumine vastab teie toitumisvajadustele. Dietoloog aitab teil selle.

Gluteenivabad: Enamik toortoit, sealhulgas puu- ja köögiviljad, pähklid ja seemned, on looduslikult gluteenivaba.

Söömine palju köögivilju ja puuvilju aitab kontrollida vererõhku. Dieet on madala naatriumisisaldusega, nii et see võib aidata alandada võimalus insult, südamepuudulikkus, osteoporoos, maovähk ja neeruhaigus. Kehakaalu ja hoida ära aitab ära hoida või juhtida 2. tüüpi diabeeti.

Aga sellepärast, et enamik inimesi, kes söövad toortoit välistada loomsete saaduste, siis võib tekkida vajadus võtta vitamiine tasa teha mis tahes lüngad oma dieeti.

Hind: Sa ei pea maksma koosolekud, liikmemaksud, või pakendatud toitu, kuid see dieet võib anda oma rahakoti treeningut. Orgaanilised koostisained kipuvad olema kallimad. Köögitehnika nagu mahlapressid mikserid ja Veeärastid on teise arvelt.

Probleemid: Seda saab teha seda dieeti ise või leida online-vahendeid, nagu retseptid.

Kas see töötab?

Sa ilmselt kaalus seda dieeti, sest enamik tema toidud on vähe kaloreid, rasva ja naatriumi ja kõrge kiudaine. Üks uuring näitas, et inimesed, kes järgisid toortoit dieeti kaotas olulise osa kaalu.

Samuti saate toitainete perks. Enamus sellest, mida sa sööd on kõrge vitamiinide, mineraalaineid, kiudaineid, ja haiguste ennetamine fütokemikaale.

Aga seal on palju puudusi. Toitumine on raske jälgida ja ebapiisav palju olulisi toitaineid, nagu valgud, raud, kaltsium, vitamiin B12 ja rohkem.

Plus, et vastupidiselt paljude toore toidu fännid, toiduvalmistamiseks ei toitu mürgine, kuid selle asemel teeb mõned toiduained seeditav.

Cooking edendab ka mõned toitained, nagu beeta-karoteen ja lükopeen ja tapab baktereid, mis aitab vältida toidumürgituse. Ei ole teaduslikke tõendeid, et toortoit ennetada haigusi.

Kas see on hea teatud tingimustel?

See ei soovitata mingeid konkreetseid tervisliku seisundi. Aga kaotada kaalu on hea üldine tervis.

Kui te kaalute toores toit, rääkige oma arstiga enne plaani.

Viimane sõna

Toores toit toitumine on vähe kaloreid, kõrge kiudainesisaldusega, ja mis põhineb peamiselt terve kogu taime toit, nii et süüa nii viib kaalulangus.

Aga toitumine on toitumise ebapiisav ja äärmiselt piirav kava, mis on raske jääda pikemas perspektiivis. Risk toidumürgituse süüa toores või pooltoores toidud ületab kasu sellest plaanist.

Üldiselt keetmine muudab toidu kergemini seeditav ja turvalisem.

Leidub toitaineterikas super toit, mida ei saa süüa toorelt, nagu oad, täisteratooted, ja lahjad valgud.

Allikad

New Yorgi ülikooli Langone Medical Center: “Do Raw Food (Living Food) Toidusedel hea tervise?”

California ülikooli Tervis: “Toores vs keedetud.”

Koebnick, C. Annals of Nutrition ja Metabolism 1999.

Heart Association: “The Heart Association toitumise ja elustiili soovitused”, “naatriumi (soola või naatriumkloriid).”

Diabeediühingu: “Diabetes põhitõed.”

Tsöliaakia Foundation: “Mida ma saan süüa?”

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …