reaktiivse hüpoglükeemia: mis seda põhjustab?

Reaktiivne hüpoglükeemia (söömisjärgselt hüpoglükeemia) on madal veresuhkru tase, mis tekib pärast sööki – tavaliselt nelja tunni jooksul pärast söömist. Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) esineb tavaliselt samas tühja kõhuga. Märgid ja sümptomid reaktiivse hüpoglükeemia võib sisaldada nälg, nõrkus, värinad, unisus, higistamine, peapööritus, ärevus ja segadus.

On võimalik, et on sümptomid sarnanevad reaktiivse hüpoglükeemia ilma et oleks tegelikult madal veresuhkru tase. Tõsi reaktiivse hüpoglükeemia sümptomid, mis on tingitud madala veresuhkru toimus pärast söömist on haruldane. Suhe enamik inimesi postprandiaalse sümptomid, tegelik põhjus sümptomeid ei ole selge, kuid võib olla seotud millist toitu söödi või kõrvalekallete ajastus toidu liigub läbi maos ja soolestikus.

Üldiselt meditsiinilised uuringud tehakse kindlaks, kas sümptomid on põhjustatud madalast veresuhkru – ja kas sümptomid taanduvad kord veresuhkru normaliseerub. Lisahindamine reaktiivse hüpoglükeemia sõltub raskusest sümptomitele.

Sest enamik inimesi, reaktiivne hüpoglükeemia enamasti ei vaja ravi. See võib aidata pöörata tähelepanu ajastus ja koostis oma sööki

Mõne jaoks eriti neile, kes on olnud soole operatsiooni (mao bypass või operatsiooni juhtimise eest haavand) edasist hindamist arsti poolt võib olla õigustatud, kuid dieedi muutus on siiski soovitatav.

Samuti on oluline kaasata füüsilist aktiivsust oma igapäevaellu.

koos

külastada oma arsti

Süüa mitu väikest einet ja suupisteid kogu päeva, mitte rohkem kui kolm tundi peale ärkveloleku ajal tundi.; Süüa hästi tasakaalustatud toitumine, sealhulgas kõhn ja nonmeat valguallikaks ja kiudainerikast toitu, sealhulgas täisteratooteid, puu- ja köögiviljad ., vältida või piirata magusat toitu, eriti tühja kõhuga.; kindlasti süüa, kui sa tarbivad alkoholi ja vältige magusat karastusjoogid nagu mikserid.