RED MAPLE: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Acer rubrum, Arce Rojo, linnusilmavaher C ‰ dardist de Plaine C ‰ dardist de Virginie C ‰ dardist Rouge, Plaine Rouge, Sugar Maple, Swamp Maple.

Red Maple on puu. Koor on kasutatud meditsiinis; Red vaher kantakse otse kahjustatud piirkonda silmade tingimustele ning kuivatusagensil (kibe).

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas punane vaher võiks töötada.

Piisavad tõendid, fo; Silma tingimused; Kasutage kuivatusagensina; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust punane vaher nende kasutusalad.

Ei ole teada, kui punane vaher on ohutu või milline potentsiaalseid kõrvaltoimeid võib olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist punane vaher raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid RED MAPLE koostoimed

Sobiv annus punast vaher sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste punane vaher. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ĀTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression