Reglan otstarbeks, doosi ja kõrvaltoimete

Mis on Reglan?

Reglan kasutatakse lühiajalise kõrvetiste põhjustatud gastroösofageaalse refluksi inimesed, kes on kasutanud teisi ravimeid ilma sümptomite leevendamiseks.

Reglan võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

KUNAGI KASUTADA REGLAN® suuremates kogustes kui soovitatud, või kauem kui 12 nädalat.

oluline info

Suurtes annustes või pikaajalise kasutamise Reglan võib põhjustada tõsist liikumise häire, mis ei pruugi olla pöörduv. Sümptomid selle häire hulka kontrollimatu lihaste huulte, keele, silmade, näo, käte või jalgadega. Mida kauem te võtate Reglan, seda tõenäolisemalt olete arendada tõsine liikumise häire. Risk see kõrvaltoime on naistel suurem, diabeetikutele ja vanemad täiskasvanud.

Te ei tohi võtta Reglan kui te olete allergiline metoklopramiid, või kui teil on verejooks või ummistus oma maos või sooltes, epilepsia või muu häire või neerupealistes kasvaja (ületalitlus).

Enne kui võtate Reglan, rääkige sellest oma arstile, kui teil on neeru- või maksahaigus, südamepuudulikkus, kõrge vererõhk, diabeet, Parkinsoni tõbi, või on varem esinenud depressiooni.

Ära joo alkoholi. See võib suurendada mõned kõrvaltoimed Reglan.

Enne ravimi võtmist

On ka palju teisi ravimeid, mis võivad suhelda Reglan. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid ja näidata seda mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

Loobuge Reglan ja helistage oma arstile, kui teil on värinad või kontrollimatu lihaste liigutusi, palavik, lihasjäikus, segasust, higistamist, kiire või ebaühtlane südametegevus, kiire hingamine, alanenud meeleolu, enesetapumõtted või enda vigastamisest, hallutsinatsioonid, ärevus, rahutus , krampide või kollatõbi (kollasus naha või silmade).

Te ei tohi võtta Reglan kui te olete allergiline metoklopramiid, või kui teil on

verejooks või ummistus oma maos või sooltes

perforatsioon (auk) oma maos või sooltes

epilepsia või muu häire; või

neerupealistes kasvaja (ületalitlus).

Veendumaks, võid võtta Reglan, rääkige sellest oma arstile, kui teil on mõni neist muud tingimused

südamepuudulikkuse, südame rütmihäired

kõrge vererõhk

rinnavähk

Parkinsoni tõbi

diabeet (insuliini annus võib vajada korrigeerimist); või

depressiooni või vaimuhaigus.

Valitsus raseduse kategooria B. Reglan ei eeldatavasti kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal. Metoklopramiin võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Reglan ei tohiks lapsele.

Võtke Reglan täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Reglan võetakse tavaliselt ainult 4-12 nädalat. Järgige oma retseptil.

KUNAGI KASUTADA REGLAN® suuremates kogustes kui soovitatud, või kauem kui 12 nädalat.

Kuidas ma peaksin Reglan?

Suurtes annustes või pikaajalise kasutamise Reglan võib põhjustada tõsist liikumise häire, mis ei pruugi olla pöörduv. Sümptomid selle häire hulka kontrollimatu lihaste huulte, keele, silmade, näo, käte või jalgadega. Mida kauem te võtate Reglan, seda tõenäolisemalt olete arendada tõsine liikumise häire. Risk see kõrvaltoime on naistel suurem, diabeetikutele ja vanemad täiskasvanud.

Võtke Reglan 30 minutit enne söömist. Reglan võetakse tavaliselt enne sööki ja enne magamaminekut. Arst võib teil võtta ravimeid nagu vaja ainult koos toiduga, et tavaliselt põhjustada kõrvetised. Järgige oma arsti juhiseid.

Mõõda vedelik ravimit spetsiaalse mõõdata lusika või tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Ärge kasutage kahte liiki Reglan (nagu tabletid ja suukaudne siirup) samal ajal.

Hoidke Reglan toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoida pudel tihedalt suletuna, kui seda ei kasutata. Pärast ravi lõpetamist Reglan, siis võib tekkida ebameeldivad sümptomid nagu peavalu, pearinglus või närvilisus. Rääkige oma arstiga, kuidas vältida võõrutusnähte ravimi tarvitamise lõpetades.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

 Üleannustamise sümptomiteks võivad olla uimasus, segasus, värisemine või kontrollimata lihasliigutused näo või kaela või haigushoog (krambid).

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada mõned kõrvaltoimed Reglan. Metoklopramiin võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Reglan: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Lõpetage Reglan ja helistage oma arstile, kui teil on mõni neist nähtudest tõsise motoorsed häired, mis võivad tekkida esimese 2 ravipäeva

värisemine või raputades käed või jalad

kontrollimatu lihasliigutused näo (närimine, huule laksutav, kulmukortsutav, keele liikumist, vilgub või eye movement); või

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

mis tahes uutest või ebatavalistest liigutuste te ei suuda kontrollida.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Lõpetage Reglan ja helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimeid

aeglane või tõmblevad lihaste liigutusi, tasakaaluhäired või jalgsi

Mida tuleks vältida?

mask välimus oma nägu

väga jäik lihased (jäigad), kõrge palavik, higistamine, segadus, kiire või ebaühtlane südametegevus, värinad, tunne nagu võite minestada

depressiivne meeleolu, enesetapumõtted või enda vigastamisest

Reglan kõrvaltoimeid

hallutsinatsioonid, ärevus, rahutus, närviline tunne, probleeme viibib ikka

turse, hingeldamine, kiire kaalutõus

kollatõbi (kollasus naha või silmade); või

haigushoog (krambid).

Vähem tõsised Reglan kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

rahutus, uimasus, väsinud või uimane

peavalu, unehäired (insomnia)

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus

rindade hellus või turse

muutusi oma menstruatsioon; või

urineerimisel rohkem kui tavaliselt.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Enne Reglan, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate regulaarselt koos teiste ravimitega unisekstegevaid (nt külmetus või allergia ravimid, rahustid, narkootilised valuvaigistid, unerohi, lihaslõdvestajad ja ravimid haigushoogude, depressiooni ja ärevuse). Nad saavad lisada põhjustatud unisust Reglan.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, eriti

paratsetamool (Tylenol)

tsüklosporiin (Gengraf, Neoral, Sandimmune)

digoksiin (digitaaliseravi, Lanoxin)

glükopürrolaadil (Robinul)

insuliin

levodopa (Larodopa, Atamet, Parcopa Sinemet)

mepensolaat (Cantil)

Millised teised ravimid mõjutavad Reglan?

tetratsükliini (Ala-Tet, Brodspec, Panmycin, Sumycin, Tetracap)

atropiini (Donnatal ja teised), bensatropiin (Cogentin), dimenhüdrinaat (Dramamine), metskopolamiini (Pamine) või Skopolamiini (Transderm-Scop)

Reglan (metoklopramiid)

põie või kuseteede ravimeid nagu darifenatsiinile (Enablex), flavoxate (Urispas), oksübutüniinil (Ditropan, Oxytrol), tolterodiinravi (Detrol) või solifenatsiin (Vesicare)

vererõhuravimid

Bronhodilataatorite ipratroprium (Atroventi) või tiotroopium (Spiriva)

ärritatud soole ravimeid nagu dicyclomine (Bentyl), hüosküamiin (Anaspaz, Cystospaz, Levsin) või propantheline’t (Pro-Banthine)

MAO inhibiitor nagu furasolidooni (Furoxone), isocarboxazid (Marplan) (Nardil), rasagilüni (Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam, Zelapar) või tranüültsüpromiin (Parnate); või

ravimid psühhiaatriliste häirete raviks, nagu kloorpromasiin (Thorazine), klosapiin (Klosariili, FazaClo), haloperidool (Haldol), olansapiin (Zyprexa, Symbyax), prochlorperazine (Compazine), risperidoon (Risperdal), tiotikseen (Navane) ja teised.

See loetelu ei ole täielik ja on palju muid ravimeid, mis võivad suhelda Reglan. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, üle leti, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid ja näidata seda mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

Lahtiütlus: Kõik jõupingutused on tehtud, et tagada, et teave on täpne, up-to-date ja täielik, kuid mingit garantiid tehakse selle kohta. Narkomaania Siin sisalduv teave võib aega tundlikud. Multum narkootikumide teave on informatiivne ressurss mille eesmärk on aidata litsentseeritud tervishoiutöötajate eest hoolitsemisel patsientidel ja / või täita tarbijate loeb seda teenust, mis täiendab ja ei asenda, teadmisi, oskusi, teadmisi ja otsuse tervishoiutöötajate. Puudumine hoiatus antud ravim või ravimite kombinatsioon kuidagi tuleks tõlgendada näitamaks, et ravimi või ravimikombinatsiooni ohutu ja efektiivne või asjakohane antud patsiendile. Siin sisalduv teave ei ole ette nähtud kõikide võimalike kasutusviiside, suunad, ettevaatusabinõud, hoiatusi koostoimete, allergilisi reaktsioone või kõrvaltoimeid.

11.01.2012-2-15, 10:50:13.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Gastropareesiga metoklopramiid Metozolv ODT, Propulsid

Iiveldus / oksendamine prometasiin, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani ondansetroon, Zofran

Migreen diklofenak, metoklopramiid sumatriptaan, Imitrex, Maxalt, küproheptadiin

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix