Regorafeniib (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Regorafeniib kasutatakse raviks metastaatilise vähkkasvaja (vähk on levinud) käärsoole ja pärasoole. Seda kasutatakse patsientidel, kes on juba ravitud teiste vähiravimite see ei tööta hästi. Regorafeniib takistab kasvajate kasvu.

Regorafeniib ka kasutatakse metastaatilise mao stromaaltuumorid (GIST) patsientidel, kes on saanud juba teisi ravimeid, mis ei tööta hästi. GIST on haruldane vähk, mis mõjutab magu, soole, või söögitoru.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Regorafeniib lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

tablett

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Regorafeniib eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju kõrvaltoimeid. Enne selle ravimi kasutamist veenduge, et mõistate kõik riskid ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Doseerimine

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Tablett tuleb alla neelata tervelt koos veega. Ärge purustage, murdke või närida.

Võtke seda ravimit samal ajal iga päev koos madala rasvasisaldusega toiduga.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip tooteid võib suurendada ravimi sisaldust teie organismis.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke ravimit originaalpakendis. Ärge asetage tabletti päevas või nädalas pill kastid.

Viska ära kõik kasutamata tabletti 7 nädalat pärast pudeli avamist esimest korda.

vahelejäänud annus

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

ladustamine

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Mehed ja naised peaksid kasutama efektiivset rasestumisvastast ravi ajal ja kuni 2 kuud pärast ravi. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal või 2 kuu jooksul pärast viimast annust, rääkige sellest kohe oma arstile.

Arst kontrollib vererõhku regulaarselt, kui te kasutate seda ravimit. Võib ka olla, et jälgida teie vererõhku kodus. Rääkige oma arstile, kui teil on tugev peavalu, peapööritus või muutusi oma nägemust.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollane nahk või silmad. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib suurendada oma võimalusi verejooksu ja põhjus haavad või vigastused paranevad aeglasemalt. Et aidata seda probleemi eemale töötlemata spordi- või olukordi, kus sul on võimalik kergelt vigastada, lõigata või vigastada. Võsa ja Hambaniiti õrnalt. Ole ettevaatlik, kui kasutate teravate esemete, sealhulgas pardlid ja küüne kääridega.

See ravim võib põhjustada tõsiseid nahaprobleeme, sealhulgas käe-jala nahareaktsioon või raskekujuline lööve. Helistage oma arstile kohe, kui teil on naha punetus, valu, villid, verejooks, või turse peopesade ja jalataldade.

See ravim võib põhjustada tõsiseid probleeme südamega. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus või kõhus, iiveldus, valu või ebamugavustunnet kätes, lõualuu, selja või kaela, õhupuudus, higistamine või oksendamine.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on peavalu, krambid, nägemishäired või muud nägemishäired. Need võivad olla sümptomid haruldaste ja raskete aju seisund, mida nimetatakse pöörduv tagumist leukoentsefalopaatiaks sündroom (RPLS).

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on raske põletamine, krambid või valu kõhu piirkonnas, kõrge palavik, külmavärinad, iiveldus, oksendamine või raske kõhulahtisus. Need võivad olla sümptomid tõsine mao- või seedetrakti probleemi.

Veenduge arstile, kes ravib teid teab, et te kasutate seda ravimit. Mõnikord tuleb peatada ravimi mitu päeva enne operatsiooni ajal.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.