Remicade: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Remicade?

Remicade kasutatakse reumatoidartriidi, psoriaatilise artriidi, haavandilise koliidi, Crohni tõve ja anküloseeriva spondüliidi.

Remicade on ka kasutatakse raske või puuet psoriaasi.

Seda ravimit kasutatakse sageli siis, kui muid ravimeid ei ole olnud tõhusad.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Remicade kui te olete allergiline Infliksimabivastaseid, või kui ravitakse ka anakinra (Kineret) või abatatseptile (Orencia’t).

Enne kui hakkate seda ravimit, võib arst teha katseid veendumaks, et te ei pea tuberkuloos või muud infektsioonid.

Remicade’t võib suurendada oma riski haigestuda teatud tüüpi vähki, sealhulgas haruldane kiiresti kasvav tüüpi lümfoomi, mis võib lõppeda surmaga. Küsige oma arstilt oma spetsiifilise riski.

Remicade võib alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega. Tõsine ja mõnikord surmaga lõppenud infektsioonid võivad tekkida. Helistage oma arstile kohe, kui teil on infektsiooni nähud nagu palavik, väsimus, gripisümptomid, köha, naha või valu.

Enne ravimi võtmist

Sa ei tohi Remicade ravi, kui te olete allergiline Infliksimabivastaseid.

Veendumaks Remicade on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

raske südamepuudulikkus või muu südameprobleeme

aktiivne või hiljuti infektsioon, palavik, köha, gripi sümptomid, lahtised haavandid või naha haavad

diabeet

maksahaigus (eriti hepatiit B)

epilepsia või muu häire

krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK)

esinenud vähki

nõrk immuunsüsteem

tuimus või surin kuskil kehas

haigus, mis mõjutab närvide või lihastes, nagu hulgiskleroos või Guillain-Barre sündroom

kui teil on hiljuti vaktsineeritud BCG (Calmette-Guérin); või

Kui teil on kavas vastu võtta vaktsiine.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud tuberkuloos, kui keegi teie perekonnast on tuberkuloos, või kui teil on hiljuti reisinud piirkonnas, kus teatud infektsioonid on sageli (Ohio River Valley, Mississippi jõe orus ja Southwest).

Mõned inimesed Remicade’t on arenenud haruldane kiiresti kasvav tüüpi lümfoom (vähk). See tingimus mõjutab maksa, põrna ja luuüdi, ja see võib lõppeda surmaga. See on toimunud peamiselt meessoost noori ja noored mehed Remicade’t koos teiste ravimitega ravida Crohni tõbi või haavandiline koliit.

Kuid inimesed Autoimmuunhaigustele (sealhulgas reumatoidartriit, Crohni tõbi, anküloseeriva spondüliidi ja psoriaasi) võib olla suurem risk lümfoomi. Rääkige oma arstiga teie individuaalne risk.

Remicade’t võib suurendada riski haigestuda teist tüüpi vähk, sealhulgas nahavähki. Küsige oma arstilt oma spetsiifilise riski.

Ei ole teada, kas Remicade kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui te kasutate seda ravimit, kui te olete rase, veendumaks, et iga arst hoolitsevad oma uue beebi teab, et sa kasutada seda ravimit raseduse ajal. Puutuvad kokku Remicade emakas võib mõjutada beebi vaktsineerimiskalendrit esimese 6 elukuu jooksul.

Kuidas Remicade andnud?

Ei ole teada, kas infliksimab eritub rinnapiima. Sa ei tohi last rinnaga toita te saate Remicade.

Remicade ei ole mõeldud kasutamiseks lastel alla 6-aastane.

Remicade süstitakse veeni kaudu IV. Tervishoiuteenuse osutaja teile seda süsti. Sul võib olla vaatasin tähelepanelikult pärast annust, veendumaks, et ravim ei ole põhjustanud tõsiseid kõrvaltoimeid.

Enne kui hakkate ravi katkestada, võib arst teha katseid veendumaks, et te ei pea tuberkuloosi (TB) või muid infektsioone. Mõned infektsioonid on tõenäolisem teatud maailma piirkondades. Rääkige oma arstile, kus sa elad ja kus olete hiljuti reisinud või plaanivad reisida ravi ajal.

Remicade võib alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega ja aidata oma vere hüübimist. Seda saab teha lihtsamaks veritsema vigastuse või haige läheduses viibimisel, kes on haiged. Teie veres võib vaja olla kontrollida sageli, ja te peate sagedased TB testid.

Kui teil on vaja operatsiooni, öelge kirurgile, et te kasutate Remicade.

Kui teil on kunagi olnud B-hepatiit, Remicade võib põhjustada selle tingimuse tagasi tulla või süveneda. Sa pead sageli vereanalüüse, et kontrollida teie maksafunktsiooni ravi ajal ja mitu kuud pärast te lõpetate selle ravimi kasutamist.

Helistage oma arstile juhiseid, kui te ei pane kohtumine oma Remicade süsti.

Vältida tegevust, mis võib suurendada verejooksu oht vigastusi.

Ära saada “live” vaktsiini kasutamise ajal Remicade, või siis võiks arendada tõsine infektsioon. Live vaktsiinide hulka leetrite, mumpsi, punetiste (MMR), poliomüeliidi, rotaviirus, tüüfuse, kollapalaviku, tuulerõugete (tuulerõuged), zoster (vöötohatis), ja nina gripp (influenza) vaktsiin.

Veenduge, et teie laps on voolu kõigil vaktsiine enne kui ta hakkab ravi katkestada.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mõned kõrvaltoimed võivad tekkida süstimise ajal. Öelge oma hooldajale kohe, kui tunnete pearinglust, iiveldust, uimasus, sügelev või kihelev, paistes, hingeldus, või on peavalu, palavik, külmavärinad, lihas- või liigesevalu, valu või survetunne kõri, valu rinnus, või neelamisraskused süstimise ajal. Infusion reaktsioonid võivad esineda ka lähemal 1 või 2 tundi pärast süstimist.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Remicade: lööve; valu rinnus, hingamisraskused; palavik, külmavärinad, väljendunud pearinglus; näo, huulte, keele või kõri.

Tõsine ja mõnikord surmaga lõppenud infektsioonid võivad tekkida ravi katkestada. Helistage oma arstile kohe, kui teil on infektsiooni nähud, nagu palavik, väsimus, gripisümptomid, köha, naha või sümptomid (valu, soojust või punetus).

Mida tuleks vältida samas saavad Remicade?

Helistage oma arstile, kui teil on

naha muutused, uued kasvud nahal

kahvatu nahk, kergesti verevalumid või verejooksud

Remicade kõrvaltoimeid

hilinenud allergiline reaktsioon (kuni 12 päeva jooksul pärast infliksimab) – palavik, kurguvalu, neelamisraskused, peavalu, liiges- või lihasvalu, lööve või turse näo või käte

maksaprobleemid – iiveldus, ülakõhu valu, väsimus, liigesvalu, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

luupusesarnaseid sündroom – liigesevalu või turse, ebamugavustunne rinnus, hingeldus, nahalööve oma põsed või käed (süveneb päikesevalguses)

närviprobleemid – tuimus või kipitus, nägemis- või nõrk tunne kätes või jalgades

või süvenevad psoriaas – naha punetus või ketendavad laigud, tõstis muhke täis mäda

südamepuudulikkuse nähud – õhupuudus koos pahkluude paistetus või jalgade kiiret kaalutõusu

märke lümfoom – palavik, öine higistamine, kaalulangus, kõhuvalu või turse, valu rinnus, köha, hingamisraskused, lümfisõlmede suurenemine (kaelal, kaenla või kubeme piirkonnas); või

märgid tuberkuloosi – palavik, köha, öine higistamine, isutus, kaalulangus, halb pidevalt väsinud.

Ühine Remicade kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

nohu, nina valu

kurguvalu, köha

peavalu; või

kõhuvalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist oma praeguse ravimid ja kõik te alustate või lõpetate, eriti

abatatseptile (Orencia’t)

anakinra (Kineret)

totsilisumaab (Actemra)

mis tahes “bioloogiline” ravimitega ravida teie seisund – adalimumab tsertolisumabist etanertsepti golimumabile Natalisumab, rituksimaabiga ja teised

valgusravi psoriaasi; või

mingeid muid ravimeid, et ravida Crohni tõbi, haavandiline koliit, reumatoidartriit, anküloseeriv spondüliit, psoriaatiline artriit või psoriaas.

Millised teised ravimid mõjutavad Remicade?

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda infliximabi sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

15.01.2016-05-12, 08:12:01.

Remicade (infliksimab)

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu 10+ aastat kinnitas valitsus 1998

Anküloseeriva spondüliidi prednisooni, naprokseen, Humira, aspiriin, diklofenak, CelebrexR

Crohni tõbi, hooldustööd Humira, metronidasool, Flagyl, budesoniidi, asatiopriin, Asacol

Haavandiline koliit prednisooni Humira, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, budesoniidi

Crohni tõbi Humira, budesoniidi, asatiopriinist, hüostsamiini, Lialda, tsüklosporiin