repatha (evolocumab) patsiendi info

Mis on Repatha?

Repatha kasutatakse koos madala rasvasisaldusega dieedil ja teiste kolesterooli alandavat ravimid inimestel homosügootse või heterosügootse perekondliku hüperkolesteroleemia (varasemast liiki kõrge kolesteroolitase). Need tingimused võivad põhjustada vere kõrge LDL kolesterool ja võib põhjustada ka naastu üles ehitada sees oma arterites.

Repatha kasutatakse ka inimeste südame või veresoonte põhjustatud probleemide naastude kogunemist või kivistumist arterites (nimetatakse ka ateroskleroosi või arterioskleroos).

Ei ole teada, kas evolocumab vähendab ajurabanduse riski südameatakk või teiste südamehaiguste tüsistuste inimeste kõrge kolesteroolitase.

oluline info

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Repatha kui te olete allergiline evolocumab.

Veendumaks Repatha on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

maksa- või neeruhaigus; või

Enne ravimi võtmist

kui te olete allergiline lateksi.

Ei ole teada, kas Repatha kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas evolocumab eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Repatha ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks noorem kui 13-aastane.

Kasutage Repatha täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Repatha süstitakse naha alla. Mõnikord tuleb näidata, kuidas kasutada süstid kodus. Ärge ise süstida seda ravimit, kui te ei saa aru, kuidas süstida ja korralikult käsutada kasutatud nõelad ja süstlad.

Repatha antakse tavaliselt üks kord kuus või üks kord iga 2 nädala järel. Sõltuvalt sellest, kui palju teie annust, võib tekkida vajadus kasutada kuni 3 eraldi süsti korraga. Järgige oma arsti doseerimisjuhiste väga hoolikalt.

Teie tervishoiuteenuse osutaja näitab teile parimaid kohti kehal süstida Repatha. Kasuta iga kord erinevasse kohta annad süsti. Ärge süstige samas kohas kaks korda järjest.

See võib kesta kuni 15 sekundit, et süstida ravimit. Kui te kasutate rohkem kui ühte süsti korraga, olla kindel, et lõpetada kõik süstid 30 minuti jooksul.

Loe kogu patsiendi andmed, ravimid juhendid ja juhendeid antakse teile. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Iga ühekordseks kasutamiseks Repatha pensüstlisse või eeltäidetud süstlas on üks kasutamiseks. Visake pärast ühe kasutamine, isegi kui seal on veel mingit rohtu jätta see pärast annuse süstitamist. Järgige kõiki riigi või kohalike seaduste kohta viskamine ära kasutatud nõelad ja süstlad. Kasutage torkekindlat “teravate” konteinerisse (küsige apteekrilt, kust saada üks ja kuidas see ära visata). Hoidke konteinerit kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele.

Hoidke Repatha külmkapis, mitte külmutada. Hoidke seda ravimit oma originaalpakendis valguse eest kaitstult ja soojust.

Võtke süstimispliiatsit või süstal külmkapist välja ja laske sellel jõuda toatemperatuurini 30 minutit enne süstimist annust. Ärge kuumutage süstimispliiatsit või eeltäidetud süstlas.

Käsitleda süsti süstlalaadse hoolikalt. Kukutamine pliiatsi või süstlaga põhjuseks see, et murda. Ärge kasutage süstimispliiatsit või süstalt, kui see on maha kukkunud kõvale pinnale, isegi kui te ei näe pausi ta. Helista oma apteekrilt uus ravim.

Võite salvestada Repatha originaalpakendis toatemperatuuril, valguse ja soojuse. Kuid te peate ravimit 30 päeva jooksul, kui seda hoitakse toatemperatuuril.

Ärge raputage seda ravimit. Ärge kasutage, kui ravim on värvi muutnud või on osakesi. Helista oma apteekrilt uus ravim.

Kuigi kasutades Repatha, võib tekkida vajadus sageli vereanalüüse.

Sa ei tohiks enam kasutada Repatha ilma arstiga nõu või LDL kolesterooli taset võib suurendada.

Repatha on ainult osa terviklikust ravi programm, mis hõlmab ka toitumine, statiini ravimi ja regulaarne vere testimise. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Kuidas Repatha andnud?

Tavaline annus täiskasvanutele on Repatha hüperlipideemia

-140 Mg subkutaanselt iga 2 nädala järel või; -420 Mg subkutaanselt üks kord kuus; Kommentaarid; -Kui Üleminek annustusskeemid, valitseb esimese annuse uue raviskeemi järgmisel kavandatud kuupäeva enne raviskeemi .; -See Ravimi ei tohiks kasutada patsientidel ilma perekondlik hüperkolesteroleemia või aterosklerootiliste südame veresoonkonna haiguse .; Kasutusalad: dieedi ja maksimaalselt talutava statiinraviga raviks täiskasvanutel heterosügootse perekondliku hüperkolesteroleemia (HeFH) või kliinilise aterosklerootiliste südame-veresoonkonna haigused vajavad täiendavat alandamist madala tihedusega lipoproteiini kolesterooli (LDL-C)

Tavaline annus täiskasvanutele on Repatha eest Homosügootne perekondlik hüperkolesteroleemia

-420 Mg subkutaanselt üks kord kuus; Kommentaarid; Meedet hõlmavad LDL-kolesterooli iga 4 kuni 8 nädalat pärast seda ravimit .; Sellele reageerimise ravi sõltub sellest, mil määral LDL-retseptori funktsiooni .; Kasutusalad: dieedi ja teiste LDL alandava ravi (nt statiinid, etsetimiibi LDL afereesi) raviks patsientidel homosügootse perekondliku hüperkolesteroleemia (HoPH) nõuda täiendavat alandamist LDL-kolesterooli

Kasutage vahelejäänud annus 7 päeva jooksul pärast seda süsti oli tingitud. Puudunud doosi kui te olete rohkem kui 7 päeva hiljaks süsti. Pärast vahelejäänud annus, minge tagasi oma esialgse ajakava ja ravimit uuesti, kui oma järgmise annuse võtmise aeg.

Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Ärge süstige Repatha naha sisse verevalumiga, valus, armiline või kõvaks.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Repatha: lööve, tugev sügelus; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Ühine Repatha kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

punetus, valu või verevalum kus süsti anti

seljavalu

Repatha doseerimisinfo

gripisümptomid; või

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

külmetushaiguse sümptomid nagu nohu, aevastamine, kurguvalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Teised ravimid võivad suhelda evolocumab, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

1.01.2015-10-29, 11:20:56.

Mida tuleks vältida, kui kasutate Repatha?

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Kõrge kolesteroolitase, perekondlik Heterosügootne atorvastatiin, simvastatiin, CRESTORit, lipitor, pravastatiini Zocoriga, Zetia lovastatiin

Kõrge kolesteroolitase atorvastatiin, simvastatiin, CRESTORit, lipitor, Zocoriga, Zetia, lovastatiin, niatsiini

Kõrge kolesteroolitase, perekondlik Homosügootne atorvastatiin, simvastatiin, CRESTORit, lipitor, Zocoriga Vytorin, rosuvastatiini, Praluent

Repatha kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Repatha?

Repatha (evolocumab)