resortsinool ja väävli aktuaalne

Therapeutic Klass: aknevastaseid

Kasutab resortsinool ja väävel

resortsinool ja väävel on võimalik osta ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe resortsinool ja väävli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon resortsinool ja väävli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Resortsinooö võib imenduda läbi naha ja ei tohi kasutada suurtel pindadel organite imikud ja lapsed. Lisaks resortsinool ei tohiks kasutada haavadele, kuna see võib põhjustada vere haigust nimega methemoglobineemiat.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine resortsinool ja väävli eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades resortsinool ja väävel

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutage resortsinool ja väävli ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalus resortsinool mürgistus.

Enne resortsinool ja väävlit, pesta puutunud piirkondi põhjalikult ja õrnalt pat kuiv. Seejärel kandke väike kogus kannatanud piirkondadele ja levida kergelt, kuid ei hõõru sisse.

Kohe pärast kasutamist resortsinool ja väävlit, peske käsi, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Hoidke resortsinool ja väävli eemale silmad. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega.

Annus resortsinoolja väävel olla erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid resortsinool ja väävlit. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse resortsinool ja väävlit, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui kasutate resortsinool ja väävli kombinatsioon, ärge kasutage järgmisi preparaate samas mõjutatud ala resortsinool ja väävel ei ole teisiti arst

Et kasutada mistahes eespool preparaate samas kahjustatud piirkonda nagu resortsinool ja väävli võivad põhjustada tugevat ärritust nahale.

Ärge kasutage paikseks elavhõbedat sisaldav preparaat, nagu ammoniseeritud elavhõbeda salvi, samal kahjustatud piirkonda nagu resortsinool ja väävel. Selleks võib põhjustada ebameeldiva lõhna, võib ärritada nahka ning võib määrida nahka must. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

resortsinool ja väävlit (sõltuvalt tootest kasutad) võib tumedamaks heleda karvaga. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine resortsinool ja väävel

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus OTC üle leti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni dapsooniga aktuaalne, Retin-A, Epiduo, adapalene aktuaalne, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, Differin TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal resortsinool ja väävel

 või minna liituda resortsinool / väävli tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

resortsinool ja väävli kõrvaltoimed

resortsinool / väävli aktuaalne