RETISERTis (oftalmoloogilised implantaat) teave

Mis on RETISERTis?

RETISERT kasutatakse raviks silmapõletik, mis on põhjustatud haigus või infektsioon. Implantaat vabastab aeglaselt fluotsinoloon silma viiduna jooksul umbes 30 kuud.

RETISERTis ei ole antibiootikum ja ei ravi silmapõletik.

RETISERTis ei tohi kasutada, kui teil on glaukoom või mistahes infektsiooni või ümber oma silma või kui te olete allergiline steroid meditsiinis.

oluline info

RETISERTis implantaat paigaldatakse kirurgiliselt silma sisse. Kui mõlema silma töödeldakse, implantaadid tõenäoliselt paigutatakse kahel korral samal teel vähendada nakatumise ohtu mõlemasse silma samal ajal.

Ärge kasutage silmade ravimeid, mis arst on ette ei näe. RETISERTis võib põhjustada pearinglust või nägemise hägustumine. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Esimest 1 kuni 4 nädalat pärast implantaadi, siis võib olla ajutine langus nägemine. Helistage oma arstile, kui teie nägemine ei normaliseeru 4 nädala pärast. RETISERTis ei paranda nägemishäireid (näiteks lähedal nägemine või kaukokatseisuutta), et sul oli enne implantaadi paigaldamist.

Paigutamine RETISERTis oftalmoloogilised implantaat võib suurendada riski haigestuda kae ja lõpuks vajavad katarakti operatsiooni. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selle riski.

Enne ravimi võtmist

Sa ei tohiks ravida RETISERTis kui te olete allergiline fluosinoloon, või kui teil on

glaukoom

mis tahes liiki infektsioon või ümber oma silmaga; või

allergia steroid meditsiinis.

Kasutamine RETISERTis võib suurendada riski haigestuda kae ja lõpuks vajavad katarakti operatsiooni. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selle riski.

Selleks, et tagada RETISERTis implantaat on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on kunagi olnud

herpes simplex

katarakti operatsioon; või

üksikelamu võrkkestas.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase. Ei ole teada, kas RETISERTis on kahjulik sündimata lapsele, kui teile implantaat, kui olete rase. Rääkige oma arstile, kui te rasestuda ajal 30 kuu jooksul pärast seda, kui saavad RETISERTis implantaat.

Ei ole teada, kas fluosinoloon eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Tervishoiuteenuse osutaja on kirurgiliselt panna RETISERTis implantaadi silma. Kui mõlemad silmad ravitava oma implantaate tõenäoliselt paigutatakse kahel korral samal teel vähendada nakatumise ohtu mõlemasse silma samal ajal.

Arst võib määrata teiste ravimitega, mis aitavad kontrollida rõhk silmad. Suurem rõhk silma sees (nimetatakse ka silma hüpertensioon) võib kahjustada nägemisnärvi ja viia püsiva pimedus.

Kasutage kõiki ravimeid mida arst. Loe ravimi juhendis või patsiendi juhiseid iga ravimit. Ärge muutke ravimi annuseid ega ajakava ilma arstiga nõu.

Teil võib tekkida vajadus jätkata nende teiste ravimite mitu nädalat pärast RETISERTis implantaat, et vältida tüsistusi või veelgi operatsiooni.

Sest 1 kuni 4 nädalat pärast RETISERTis implantaat, siis võib olla ajutine langus nägemine. Helistage oma arstile, kui teie nägemine ei normaliseeruda 4 nädalat pärast implantaadi pandi paika.

Et olla kindel, et RETISERTis implantaat aitab teie seisundit ja ei põhjusta kahjulikke mõjusid, silmad tuleb kontrollida regulaarselt.

RETISERTis ei paranda nägemishäireid sul oli enne implantaadi paigaldamist, nagu lähedal nägemine või kaukokatseisuutta.

Tavaline annus täiskasvanutele eest uveiit

Kuidas RETISERTis implantaadi panna paika?

1 RETISERT implantaat, mis sisaldas 1 tablett 0,59 mg fluotsinoloonatsetoniid tuleb siirdatakse kirurgiliselt tagumisse segmenti kahjustatud silma kaudu pars plana sisselõige; Kommentaarid; -Following Ammendumine see ravim, mida tõendab kordumise uveiidile implantaadi võib asendada .; -Caution Tuleks kasutada käitlemise implantaat, et vältida kahju, mis võib põhjustada suurenenud ravimi vabanemise kiirust implantaadi .; Ja tervis tuleb siirdamise ning explantation vältida õhuke jõud implantaat, mis võiks lahti silikoon tassi veehoidla õmblusniidist tab .; -Aseptic Tehnikat tuleks säilitada kogu aeg eel ja ajal kirurgilist implanteerimisprotseduur .; -The RETISERTis implantaat ei tohiks resterilized mis tahes meetodil .; Kasutage: Ravi kroonilise mitte-uveiidi mõjutavad tagumisse segmenti silma

Tavaline annus täiskasvanutele on maakula ödeemi

1 RETISERT implantaat, mis sisaldab 0,19 mg fluotsinoloonatsetoniid tuleb siirdatakse kirurgiliselt halvem nähtav ketas ja posterior ekvaatori silma; Kommentaarid; For oftalmoloogilised intravitreaalseks süsti .; -Aseptic Tehnikat tuleks säilitada kogu aeg eel ja ajal kirurgilist implanteerimisprotseduur. Uurige toote andmeid nõuetekohase käitlemise .; -Patients Tuleb jälgida kõrguse silmasisese rõhu ja endoftalmiiti .; -Patients Tuleb instrueerima teatama igast sümptomid, mis viitavad endoftalmiiti .; Kasutage: Diabeetilise makulaarödeemi patsientidel, kes on eelnevalt ravitud käigus kortikosteroidide ja ei avalda kliiniliselt olulist silmasisese rõhu tõusu.

Tavapärane Pediatric Annus uveiit

12-aastased või vanemad; 1 implantaat, mis sisaldas 1 tablett 0,59 mg fluotsinoloonatsetoniid tuleb siirdatakse kirurgiliselt tagumisse segmenti kahjustatud silma kaudu pars plana sisselõige; Kommentaarid; -Following Ammendumine see ravim, mida tõendab kordumise uveiidile implantaadi võib asendada .; -Caution Tuleks kasutada käitlemise implantaat, et vältida kahju, mis võib põhjustada suurenenud ravimi vabanemise kiirust implantaadi .; Ja tervis tuleb siirdamise ning explantation vältida õhuke jõud implantaat, mis võiks lahti silikoon tassi veehoidla õmblusniidist tab .; -Aseptic Tehnikat tuleks säilitada kogu aeg eel ja ajal kirurgilist implanteerimisprotseduur .; -The Implantaat ei tohiks resterilized mis tahes meetodil .; Kasutage: Ravi kroonilise mitte-uveiidi mõjutavad tagumisse segmenti silma.

Kuna RETISERTis implantaadi kirurgiliselt paika panna, siis ei ole ravimigraafikut.

Kui te unustate annuse mistahes ravimeid te võtate, et kontrollida rõhku sees silmad, võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Kuna RETISERTis implantaat sisaldab konkreetse summa ravimeid, siis ei ole tõenäoline, et saada üledoosi.

Ärge kasutage teiste silmade ravimeid, kui arst on määranud.

Küsige oma arstilt enne kontaktläätsede kandmine olles saanud RETISERTis implantaat.

See ravim võib põhjustada nägemise hägustumist ja võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni RETISERTis: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

RETISERTis doseerimisinfo

Helistage oma arstile, kui teil on

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

ähmane nägemine, tunnel nägemine, probleeme perifeersed (pool) visioon

silmade punetus, silmade valu või turse

Mis juhtub üleannustamise korral?

verejooks, pihkumine või muul viisil töödeldud nahad silmad

hägusus oma õpilase või iiris (värviline osa oma silmad)

nähes valgussähvatusi või “floaters” nägemises

Mida tuleks vältida pärast saavad RETISERTis implantaat?

nähes halod ümber tuled; või

kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus.

Ühine RETISERTis kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kerget silmade punetus, kuivus, sügelus või ärritus

tunne, et midagi on oma silmaga

peavalu, pearinglus; või

Teie silmad on valgusele tundlikumaks.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada fluosinoloon implanteeritud silmis. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

4.02.2016-01-25, 04:43:55

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Maakula turse deksametasooni oftalmoloogilised, Lucentisega, Eylea, fluosinoloon oftalmoloogilised, Maxidex, Ranibizumabi oftalmoloogilised, aflibercept oftalmoloogilised, Ozurdex, Iluvien

Uveiidile triamsinolooni deksametasooni oftalmoloogilised, asatiopriinist, atropiini oftalmoloogilised, TobraDex, Imuran, kortisooni, Durezol, MAXITROL, Kenalog-40, Acthar

RETISERTis kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad RETISERTis?

RETISERTis (fluosinoloon oftalmoloogilised)