Retsept stiilimuutjad kõigile toiduks

Ma armastan kõiki köögid, mis moodustavad meie toidukultuuris. Kus mujal saab leida peaaegu iga tüüpi toidu päikese all, India tai, hiina ja jaapani; Itaalia, Kreeka, Prantsusmaa, Mehhiko, Kuuba, Vietnami, Indoneesia ja rohkem? Kuid on veel toitu, mis tunduvad eksimatult Ameerika.

On toiduaineid, mis võib olla leiutatud mujal, kuid on aga välja nähtusi, nagu friikartulid, puu pirukad, koogikesi, popcorn, kaerahelveste pitsa ja kogu kategooria “salatid”. On toiduaineid panime oma spin, nagu pannkoogid ja vahvlid, grillitud juustu võileibu ja muffineid. Ja siis on tõesti toit, leiutatud USA maapinna paljud inimesed maailmas, nagu Toll House küpsiseid, mais koerad, cornbread, sõõrikud, kartulikrõpsud ja maapähklivõi ja kallerdis võileibu. Teine suur toidu panus: peaaegu kõik asjad jäätist, nagu jäätis võileibu, kuuma sepitsus sundaes ja kali ujub.

Kõik need kõik toiduained on fantastiline ja osa meie kulinaarne pärand. Probleem on selles, enamik neist annavad mõned toitained ja vähe kiudaineid – kuid koormus kaloreid. Mõned klassikalised toidud on küll võimatu üle säilitades oma soovitavate omaduste – sõõrikuid, näiteks. Kuid paljud teised saab “doctored” madalam kaloreid ja rasva ja ikka jääda truuks Nami toidu paljud inimesed maailmas jõudnud teame ja armastust.

Siin on 12 kõigi toidud, mis võimalda võttes kalorit pügala, järgnevad mõned lõdvendada-up retsepte.

Vastavalt Toidu- entsüklopeedia, õunad võeti kasutusele Põhja-Ameerikas 17. sajandil Euroopas ja Lääne-Aasias. Apple toidud on kootud köök ajast, õuna karge ja karamelli õunu õunakook.

Makeover Tips: Tee kergem õunakook, kasutades väiksema rasvasisaldusega, osa TÄISTERALEIB piecrust, ning kasutades vähem suhkrut täidis. Ei või vajab “dot” täidis või ülemise kooriku, kas.

Enamik standardeid, šokolaadi chip cookie on Põhiliselt küpsise. Ja üks tunnustatud šokolaadi chip küpsiseid on Toll House Cookie. Kasutades väikesteks tükkideks poolmagus šokolaadi, Ruth Graves Wakefield loodud Ameerikas esialgse šokolaadiküpsiste 1939 tema Toll House Inn lähedal Whitman, Mass., Vastavalt uuele Food Lover kaaslane.

Makeover Tips: Kasuta väiksema rasvasisaldusega margariini taimseid steroole asemel stick võid või margariini oma šokolaadiküpsiste retsept. Võite vähendada suhkru neljandiku võrra, ja asendada pool valget jahu kogu nisujahu. Kasutades natuke vähem šokolaadi laastud raseerida ka mõned kaloreid ja rasva grammi.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp