ribaviriin (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Selleks, et aidata selgitada oma nakkuse täiesti ribaviriin tuleb täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie või teie laps hakkab end paremini mõne päeva pärast. Samuti on oluline, et hoida ravimi kogust keha ühtlase taseme. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ribaviriiniga tuleb regulaarselt määrata.

Sa peaksid seda ravimit võtta koos toiduga.

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge purustage, murdke või avada.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtetass või lusikaga. Peske tassi või lusikaga pärast iga kasutamist.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige informatsioon hoolikalt läbi. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi. Küsige oma apteekrilt Ravimite Guide, kui sa ei ole üks.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke kapslite ja tablettide suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Hoidke vedelat külmkapis või toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.