Rifadin iv

Therapeutic Klass: antituberkuloosset

Kasutab Rifadin IV

Keemiline Klass: Rifamütsiin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, rifampiin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Rifampiini lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Rifampiini eakatel.

Enne Kasutades Rifadin IV

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Rifampiini. See ei pruugi olla omased Rifadin IV. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski kõrvalmõjude eest.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne nädala pärast. Kui teil on tuberkuloos, siis võib-olla võtta Rifampiini iga päev mitu kuud. On oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Võtke kapsel tühja kõhuga, 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki, täis klaasi veega. Kui te seda ravimit võtta regulaarselt määrata see aitab vältida kõrvaltoimeid.

Kui teie või teie laps kasutada antatsiide (nt Maalox®, Mylanta®), ei võta Rifampiini koos antatsiidide. Võtke kapsel 1 tund enne kasutamist antitsiidi.

Kui patsient ei ole neelata kapsel

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Rifampiini

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Spetsiaalselt valmistatud vedela vormi võib hoida toatemperatuuril või külmkapis 4 nädala jooksul. Ärge kasutage vedelaid pärast aegumiskuupäeva sildil.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Sa ei tohi seda ravimit, kui teil või teie lapsel saavad ka atasanaviiri, darunavir, fosamprenaviirist, ritonaviir, sakvinaviir, tipranaviir’e Aptivus®t, Fortovase®, Invirase®, Lexiva®, Norvir®, Prezista® või Reyataz®. Neid ravimeid kasutatakse inimese immuunpuudulikkuse viiruse (HIV) infektsioonid.

Maks võib tekkida probleeme see ravim. Risk maksaprobleemid suureneb, kui juua alkohoolseid jooke regulaarselt. Sa peaksid piirata alkohoolsete jookide juua, kui olete selle ravimi saamist. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus; hele väljaheide; tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Rifampin põhjustab uriini, rooja, sülg, röga, higi ja pisaraid pöörduda punakas-oranžist punakas-pruuni värvi. See on ootuspärane, kui te kasutate seda ravimit, ja kõik normaliseerub, kui te lõpetate seda. See toime võib põhjustada pehmete kontaktläätsede saada jäädavalt muutnud värvi, nii et see on parem mitte kanda pehmeid kontaktläätsi, kui te kasutate seda ravimit. Kui teil või teie lapsel on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Rifadin IV

Rasestumisvastaseid tablette ei pruugi korralikult töötada, kui te kasutate seda ravimit. Et hoida rasestumise, kasutada teist rasestumisvastast koos oma rasestumisvastaseid tablette. Muud hulka kondoome, membraanid või rasestumisvastase vahud või želeed.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige arstile, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Rifadin IV kõrvaltoimed

Rifadin IV (Rifampiini)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Tuberkuloos, latentne rifampitsiin isoniazid, pyrazinamide, Rifadin rifapentiin, Rimactane

Nina vedu Staphylococcus aureus Bactroban, rifampitsiin mupirocin aktuaalne, Bactroban Nina, Rifadin, Centany

Bartonelloos doksütsükliin, asitromütsiini, Zithromax, erütromütsiin, minotsükliin

Tuberkuloos, Active tsiprofloksatsiin, Levaquin, levofloksatsiini Avelox, Rifampiini

 või minna liituda Rifadin IV tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.