Rilonatseptiga (subkutaanselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Ravim manustatakse shot naha all. Rilonatsepti võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti. Ärge süstige nahapiirkondade muljutud, punane, õrn või raske.

See pulber meditsiin tuleb segada vedelikuga eeldusel oma annuse kit. Sega ravimi alles siis, kui olete valmis seda kasutama. Ärge kasutage, kui see on hägune või täppidega hõljub ta.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui pulbrist meditsiin on segatud vedeliku see segu võib säilitada toatemperatuuril, eemal otsesest valgust. Sa pead kasutama seda segu 3 tunni jooksul. Visake järele jäänud segu.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.