rilusoolile (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit täpselt nii, nagu ette nähtud. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim toimib kõige paremini, kui on pidev summa veres. Et hoida veres konstantne, seda ravimit iga päev samal ajal (nt hommikul ja õhtul) ja ei jäta ühtki annust.

Tablett tuleb võtta tühja kõhuga. Võtke tablett vähemalt üks tund enne või kaks tundi pärast sööki.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

ladustamine

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.