rimantadine (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Rimantadine kasutatakse ennetada või ravida teatud gripi (gripp) infektsioonid (tüüp A) täiskasvanutel (17-aastased ja vanemad). Seda kasutatakse ka ennetada gripivastase (tüüp A) lastel (1-16-aastased). See võib anda kas eraldi või koos gripp kaadrid.

Rimantadine on viirusevastane. See ei tööta nohu, muid gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga rimantadine lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 1 aasta vanustel lastel.

Tableti; Siirup

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga rimantadine eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid kõrvaltoimeid (nt ärevus, peapööritus, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu), mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide rimantadine.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Rääkige oma arstile võimaluse saada gripp haavlid, kui sa ei ole olnud üks veel.

See ravim on kõige parem võtta enne kokkupuudet või võimalikult kiiresti pärast kokkupuudet inimestega, kes on gripp.

Muud koostoimed

Et aidata hoida ennast saada gripp, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi.

Teisi terviseprobleeme

Kui sul on juba gripp, jätkata ravimi võtmist täieliku töötlemise aeg, isegi kui te tunnete end paremini pärast paari päeva jooksul. See aitab koristama oma infektsioon täielikult. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Seda ravimit tuleb võtta vähemalt 5 kuni 7 päeva.

Doseerimine

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel.

Raputa suukaudsete vedelate ka enne iga kasutamist. Mõõda ravimit, millel on spetsiaalselt tähistatud mõõtelusikas või muu seadmega mõõta iga annus täpselt. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Säilitage suukaudsete vedelate toatemperatuuril 14 päeva.

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused võimaldavad muutusi teie annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või segaduses, või on raske keskenduda. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või segi. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kuigi sa ravitakse rimantadine, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Live viirus vaktsineerimisi ei tohi anda 2 päeva möödumisel rimantadine ja seda ravimit tuleb ei tohi anda kuni 2 nädalat pärast elusvaktsiinideks.

vahelejäänud annus

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

ladustamine

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.