ritaliin-sr

Kasuta ettevaatlikult emotsionaalselt ebastabiilsete patsientide, nagu need, kellel on esinenud narkomaania või alkoholism, sest kuritarvitamise potentsiaali. Krooniline kuritarvitamine võib viia märkimisväärse tolerantsuse ja psüühilise sõltuvuse erineva ebanormaalne käitumine, sealhulgas psühhootilised episoodid. Hoolikas jälgimine on vajalik ravimiga äravõtmist, kuna raske depressioon, samuti mõju kroonilise ületalitlust võib avalduda.

Kesknärvisüsteemi stimulaatorid, sealhulgas metüülfenidaatvesinikkloriidi, on suur potentsiaal kuritarvitamise ja sõltuvuse. Hinnata kuritarvitamise riski enne ravimi väljakirjutamist ja jälgida märke kuritarvitamise ja sõltuvuse ravi ajal.

Kasuta ettevaatlikult ordineerida patsientidele, kellel on esinenud narkomaania või alkoholism. Krooniline kuritahtlik kasutamine võib tekitada tolerantsust ja psühholoogilise sõltuvuse ebanormaalne käitumine. Psühhootilisi episoode võib tekkida, eriti koos parenteraalse kuritarvitamise. Hoolikalt järelevalvet kuritarvitamise lõpetamist vältida algav raske depressioon. Järelkontroll võib vaja minna järgmise väljamakse kroonilise raviotstarbel, sest sümptomid põhihäirele võivad esile kerkida.

Kasutab Ritalin-SR

Therapeutic Klass: kesknärvisüsteemi stimuleerimine

Keemiline Klass: amfetamiini

Methylphenidate kasutatakse ka narkolepsia. Narkolepsia on kontrollimatu soov magada või ootamatu rünnaku sügav uni.

Methylphenidate töötab ADHD raviks suurendades tähelepanu ja väheneva rahutus lastel ja täiskasvanutel, kes üliaktiivse, ei saa keskenduda väga kaua, või on kergesti segane ja impulsiivne. Seda ravimit kasutatakse osana kogu ravi programm, mis hõlmab ka sotsiaal-, haridus- ja psühholoogilist ravi.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades Ritalin-SR

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga metüülfenidaat lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 6-aastastele lastele.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Concerta® pikendatud vabanemisega tabletid ja Quillivant ™ XR pikendatud vabanemisega peatamine ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Siiski ei ole geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Metadate CD®, Methylin®, RITALIN® Ritalin LA® ja Ritalin SR® eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad metüülfenidaat. See ei pruugi olla omased Ritalin-SR. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju tegemist, võib see muutuda harjumust. Kui arvad, et see ravim ei tööta korralikult, kui olete võtnud seda mitu nädalat, pidage nõu oma arsti ja ärge suurendage annust.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi. Küsige oma apteekrilt Ravimite Guide, kui sa ei ole üks.

Et vältida unehäired, võtab viimase annuse Kiiretoimelistest tabletti enne 18:00, kui arst ei ole annab erineval ajal.

Kui te võtate närimistablett, juua vähemalt 8 untsi veega või muu vedelikuga kui närige tabletti. Võtke see eelistatavalt 30-45 minutit enne sööki.

Õige kasutamine metüülfenidaat

Raputa suukaudsete vedelate õrnalt vahetult enne kasutamist. Kasuta tähistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi mõõta õige annus. Võtke see eelistatavalt 30-45 minutit enne sööki.

Kui te võtate pikatoimelise vormid seda ravimit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ritalin-SR

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Sest pikatoimelist vedrustus: Visake kasutamata peatamise 4 kuud pärast selle loobuda.

Arst peab kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teie või teie laps on vaja ka vererõhku ja pulssi mõõta enne seda ravimit ja kui te kasutate seda. Kui te märkate muutusi oma vererõhku, helistada arstile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Teie või teie laps ei tohi seda ravimit kasutada, kui olete kasutanud ravimit depressiooni nimetatakse MAO inhibiitor (MAOI), nagu Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate®, et viimase 14 päeva jooksul.

Metüülfenidaat võib põhjustada pearinglust, unisust või nägemise muutused. Ärge juhtige autot, sõita jalgrattaga, kasutage masinaid või teha muid asju, mis võivad olla ohtlikud kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

Metüülfenidaat võib põhjustada tõsiseid südame või veresoonte probleeme. See võib olla tõenäolisem patsientidel, kellel on perekonnas esinenud südamehaigusi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu rinnus, õhupuudus, või minestamine selle ravimi kasutamise ajal.

Ritaliin-SR Side Effects

Ritaliin-SR (metüülfenidaat)

Rääkige oma arstile, kui teil või teie perekonnas märkate ebaharilikke muutusi käitumises, nagu suurenenud agressiivsus, vaenulikkus, erutus, ärrituvus või suitsiidimõtted või käitumist. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on hallutsinatsioonid või ebatavalised mõtted, eriti kui need on uued või halveneb kiiresti.

See ravim võib põhjustada aeglase kasvu. Kui teie laps kasutab seda ravimit, arst vaja jälgida oma pikkuse ja kaalu veenduda, et ta kasvab korralikult.

Metüülfenidaat võib põhjustada seisund, mida nimetatakse Raynaud ‘sündroom. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on kihelus või valu sõrmedes või varvastes kokkupuutel külma, kahvatus või külmatunne käeulatuses ja varbad või nahavärvi muutus sõrmedega.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate Metadate CD®. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist enne, kui operatsioon.

Vältige alkoholi joomist võtmise ajal Metadate CD® või Ritalin LA® pikendatud vabanemisega kapslitena.

Kui teil või teie lapsel tekib pikaajaline või valulik erektsioon kauem kui 4 tundi, pidage nõu oma arsti kohe.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid, taimsed või vitamiine ja meditsiinis söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

ADHD Adderall, Vyvanse, metüülfenidaat, Ritalin, Strattera, Concerta Adderall XR, Focalin, amfetamiin / dextroamphetamine, Focalin XR, Atomoksetiiniga, Quillivant XR

Narkolepsia Adderall, metüülfenidaat, Ritalin, Concerta, modafiniil Adderall XR, Provigil, amfetamiin, Nuvigil, dextroamphetamine, amfetamiin / dextroamphetamine, Dexedrine