rogain aktuaalne

Kasutab Rogain

Ravimite klassi: alopeetsia Agent

Kui karvakasv läheb esine, kui kasutada minoksidiil, siis tavaliselt tekib pärast ravimi on kasutatud juba mitu kuud ja kestab ainult niikaua meditsiin kasutatakse jätkuvalt. Juuste väljalangemine algab taas paari kuu jooksul pärast minoksidiil ravi lõpetatakse.

See ravim on saadaval ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju aktuaalne minoksidiil lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud ..

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga aktuaalne minoksidiil eakatel. Kuid uuringud on näidanud, et ravim toimib paremini noorematel patsientidel, kellel on lühike ajalugu juuste väljalangemine. Minoxidil ei ole uuritud patsientidel, vanemad kui 65-aastased.

Enne Kasutades Rogain

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad minoksidiil. See ei pruugi olla omased rogain. Palun lugege hoolikalt.

See ravim on tavaliselt kaasas patsiendi juhiseid. On oluline, et te lugege juhiseid hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Selleks võib suurendada riski see imendub läbi naha. Samal põhjusel ei kehti minoksidiil teistele kehaosadele. Imendumine kehasse võib mõjutada südant ja veresooni ning põhjustada soovimatuid tagajärgi.

Ärge kasutage teisi nahahooldusvahendeid sama naha pindala, millele te kasutate minoksidiil. Juuste värvimine, juuste alalisest ja juuste relaxers ajal võib kasutada minoksidiil ravi nii kaua, kui peanaha pestakse lihtsalt enne taotluse juuste värvimine, alaline või relaxer. Minoxidil ei tohiks kasutada 24 tundi enne ja pärast juuste raviprotseduur. Kindlasti ei ole kahekordistada oma annuste minoksidiil tasa teha mingeid vahelejäänud annuseid.

Kandideerimiseks minoksidiil aktuaalne lahendus

Kandideerimiseks minoksidiil aktuaalne vahtu

Kui peanahk muutub lihvida, ärritunud või päevitunud, pidage nõu oma arsti enne taotluse minoksidiil.

Minoxidil aktuaalne vahtu või lahendus on mõeldud kasutamiseks peanaha ainult. Hoidke seda ravimit eemale silmad, nina ja suu. Kui sa peaksid satub juhuslikult oma silmi, nina või suud, loputage hoolikalt jaheda veega. Kui kasutate pihustipump, olla ettevaatlik, et mitte hingata spray.

Ärge kasutage vahtu kuumuse ega lahtist tuld või suitsetada. Ära avada, lõhkuda ega põletada aerosoolipudelisse.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine minoksidiil

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Tuleohtlik Hoida eemal tuld.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Rääkige oma arstile, kui te märkate jätkas sügelus, punetus või põletamine oma peanaha pärast te rakendate minoksidiil. Kui sügelus, punetus või põletamine on raske pesta ravim ära ja pidage nõu oma arstiga enne uuesti kasutamist.

Juuste väljalangemine võib kesta 2 nädalat pärast hakkate kasutades minoksidiil. Rääkige oma arstile, kui teie juuste jätkub pärast 2 nädalat. Samuti rääkige oma arstile, kui teie juuste kasvu ei suurene pärast kasutades minoksidiil 4 kuud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Rogain

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Alopeetsia triamsinolooni minoksidiil aktuaalne, Kenalog-40, Kenalog-10, rogain Naiste, karvakasvu ravi Mehed, rogain Meeste Extra Strength, Aristospan, karvakasvu ravi Naised

Rogain kõrvaltoimed

Rogain (minoksidiil aktuaalne)